Piotr Świderski trenerem Metaliki Recycling Kolejarz Rawicz w sezonie 2022.

Piotr Świderski trenerem Metaliki Recycling Kolejarz Rawicz w sezonie 2022.

Za pośrednictwem oficjalnego fanpage’u na facebooku, drużyna Metalika Recycling Kolejarz Rawicz postanowiła obwieścić pierwszy ważny transfer. Na stanowisku trenera ekipy niedźwiadków Romana Jankowskiego zastąpił Piotr Świderski.

kolejarz rawicz stal rzeszow 5


Przypomnijmy, że w niedawno zakończonych tegorocznych zmaganiach, Piotr Świderski miał pod swoją wodzą ekipę Eltrox Włókniarza Częstochowa, z którą ostatecznie zajął piątą lokatę w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Dla nowego trenera niedźwiadków jest to powrót do klubu, gdzie rozpoczęła się jego profesjonalna kariera zawodnicza.

kolejarz rawicz stal rzeszow 1


W zapowiedzi filmowej w której Piotr Świderski został przedstawiony jako szkoleniowiec ekipy z południa Wielkopolski w sezonie 2022, klub Metalika Recycling Kolejarz Rawicz zapowiada kolejne niespodzianki o których zamierza poinformować wszystkich swoich sympatyków już w najbliższym czasie.

kolejarz rawicz stal rzeszow 4


Foto: facebook Kolejarz Rawicz

Tagi , .Dodaj do zakładek Link.
Avatar of Dawid Procajło

O Dawid Procajło

Miłośnik wszelkich żużlowych mijanek, szczególnie tych po balotach, dawniej kolarstwo szosowe amatorsko, fan zespołów PSŻ Poznań i Depeche Mode, prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec.

Jedna odpowiedź na „Piotr Świderski trenerem Metaliki Recycling Kolejarz Rawicz w sezonie 2022.

  1. Pingback:Best Speedway Tv

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.