Żużel - Best Speedway Tv

Piotr Świderski trenerem Metaliki Recycling Kolejarz Rawicz w sezonie 2022. | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Piotr Świderski trenerem Metaliki Recycling Kolejarz Rawicz w sezonie 2022.

Piotr Świderski

Piotr Świderski trenerem Metaliki Recycling Kolejarz Rawicz w sezonie 2022.

Za pośrednictwem oficjalnego fanpage’u na facebooku, drużyna Metalika Recycling Kolejarz Rawicz postanowiła obwieścić pierwszy ważny transfer. Na stanowisku trenera ekipy niedźwiadków Romana Jankowskiego zastąpił Piotr Świderski.

kolejarz rawicz stal rzeszow 5


Przypomnijmy, że w niedawno zakończonych tegorocznych zmaganiach, Piotr Świderski miał pod swoją wodzą ekipę Eltrox Włókniarza Częstochowa, z którą ostatecznie zajął piątą lokatę w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Dla nowego trenera niedźwiadków jest to powrót do klubu, gdzie rozpoczęła się jego profesjonalna kariera zawodnicza.

kolejarz rawicz stal rzeszow 1


W zapowiedzi filmowej w której Piotr Świderski został przedstawiony jako szkoleniowiec ekipy z południa Wielkopolski w sezonie 2022, klub Metalika Recycling Kolejarz Rawicz zapowiada kolejne niespodzianki o których zamierza poinformować wszystkich swoich sympatyków już w najbliższym czasie.

kolejarz rawicz stal rzeszow 4


Foto: facebook Kolejarz Rawicz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
5 miesięcy temu

[…] METALIKA RECYCLING KOLEJARZ Rawicz. Do Łodzi za to wybrał się były już trener drugoligowca, Piotr Świderski, który utworzył sztab szkoleniowy wspólnie z Michałem […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
×