Sam Masters dołącza do Metaliki Recycling Kolejarz Rawicz.

Sam Masters dołącza do Metaliki Recycling Kolejarz Rawicz.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią klubu, dzisiaj została odkryta kolejna karta z talii trenera Piotra Świderskiego, nowym zawodnikiem niedźwiadków został Australijczyk Sam Masters!

kolejarz rawicz stal rzeszow 5


Jest to z pewnością bardzo wartościowe wzmocnienie biorąc pod uwagę, że były zawodnik 7R Stolaro Stal Rzeszów był w mijającym sezonie trzecim najlepiej punktującym zawodnikiem w rozgrywkach 2 ligi żużlowej. Sam Masters występuje na polskich torach od 2015 roku, reprezentując kolejno kluby z Lublina, Krakowa, Ostrowa Wielkopolskiego, Opola oraz Rzeszowa.

kolejarz rawicz 2


Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w ciszy i spokoju buduje solidny zespół na nadchodzący sezon 2022. Zatrudnienie trenera Piotra Świderskiego czy angaż do zespołu pierwszego zawodnika Daniela Kaczmarka mogły rozbudzić apetyty kibiców przed kolejnymi ogłoszeniami personalnymi. Sam Masters to jest niewątpliwie kandydat na lidera drużyny Metaliki Recycling Kolejarz Rawicz.

kolejarz rawicz stal rzeszow 4


Foto: facebook Kolejarz Rawicz


Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.
Avatar of Dawid Procajło

O Dawid Procajło

Miłośnik wszelkich żużlowych mijanek, szczególnie tych po balotach, dawniej kolarstwo szosowe amatorsko, fan zespołów PSŻ Poznań i Depeche Mode, prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.