Daniel Kaczmarek nowym zawodnikiem Metaliki Recycling Kolejarz Rawicz.

Daniel Kaczmarek nowym zawodnikiem Metaliki Recycling Kolejarz Rawicz.

Daniel Kaczmarek poprzednio reprezentujący barwy zespołu Arged Malesa Ostrów Wielkopolski, zdecydował się na transfer i zejście ligę niżej do drużyny Metalika Recycling Kolejarz Rawicz. Jest to pierwszy oficjalnie potwierdzony zawodnik na nadchodzący sezon 2022.

kolejarz rawicz stal rzeszow 5 1


W zakończonym sezonie Daniel Kaczmarek w niewielkim stopniu przyczynił się do awansu swojego zespołu do PGE Ekstraligi. Rywalizację na pozycji zawodnika U24 przegrał z rewelacją sezonu eWinner 1 ligi Patrickiem Hansenem. Były indywidualny mistrz Polski juniorów, zamierza odbudować swoją formę w 2 lidze żużlowej właśnie w barwach Metaliki Recycling Kolejarz Rawicz.

kolejarz rawicz 2


Zespół z południa Wielkopolski mocno liczy na to, że Daniel Kaczmarek stanie się kluczową postacią w nadchodzących rozgrywkach. Przypomnijmy, że dzień wcześniej został ogłoszony nowy trener drużyny, którym został były szkoleniowiec Eltrox Włókniarza Częstochowa Piotr Świderski.

Foto: facebook Kolejarz Rawicz

Tagi , .Dodaj do zakładek Link.
Avatar of Dawid Procajło

O Dawid Procajło

Miłośnik wszelkich żużlowych mijanek, szczególnie tych po balotach, dawniej kolarstwo szosowe amatorsko, fan zespołów PSŻ Poznań i Depeche Mode, prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.