Damian Dróżdż zostaje na kolejny sezon w Metalice Recycling Kolejarz Rawicz.

Damian Dróżdż zostaje na kolejny sezon w Metalice Recycling Kolejarz Rawicz.

To nie koniec na dzisiaj newsów kadrowych w zespole Metalika Recycling Kolejarz Rawicz, dotychczasowy czołowy zawodnik Damian Dróżdż pozostaje na kolejny sezon w zespole niedźwiadków!

kolejarz rawicz stal rzeszow 5 1


Jest to z pewnością kolejna bardzo dobra wiadomość dla kibiców drużyny, mogących podziwiać swojego zawodnika w minionych rozgrywkach. Na zaprezentowanym filmiku na klubowym profilu społecznościowym, sam Damian Dróżdż podkreśla, że dobrze się czuję w obecnym miejscu, więc po co ma je zmieniać, przy okazji zapraszając fanatyków na przyszłoroczne rozgrywki na stadion im. Floriana Kapały.

kolejarz rawicz 2 1


Również dzisiaj nowym zawodnikiem Metalika Recycling Kolejarz Rawicz został ogłoszony Sam Masters. Wiele wskazuje na to, że ekipa z południa Wielkopolski zamiast walczyć o przetrwanie klubu, powalczy o solidne miejsce na koniec sezonu w rozgrywkach 2 ligi żużlowej.

kolejarz rawicz stal rzeszow 1


Foto: facebook Kolejarz Rawicz


Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.
Avatar of Dawid Procajło

O Dawid Procajło

Miłośnik wszelkich żużlowych mijanek, szczególnie tych po balotach, dawniej kolarstwo szosowe amatorsko, fan zespołów PSŻ Poznań i Depeche Mode, prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.