Żużel - Best Speedway Tv

Tomasz Gapiński o powrocie do Ekstraligi | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Tomasz Gapiński

Tomasz Gapiński o powrocie do Ekstraligi

Tomasz Gapiński o powrocie do Ekstraligi

Na głównych mediach społecznościowych Speedway Ekstraligi został opublikowany krótki wywiad z kapitanem Arged Malesy Ostrów. Niespełna 40 letni zawodnik wraca do ścigania w elicie po 7 latach. Ocenia postawę w zakończonym sezonie, dużą uwagę skupia na tym że siła drużyny zadecydowała, że obecnie znajduje się w tym miejscu i wraz z zespołem z Ostrowa Wielkopolskiego będzie ścigał się na torach najlepszej ligi żużlowej na świecie. Ocenia też swoje możliwości i zapowiada tak samo ambitną walkę zarówno w lidze polskiej jak i szwedzkiej.

Gapiński ostatni raz w Ekstralidze ścigał się w 2015 roku, broniąc barw zespołu Stali Gorzów. Podczas sezonu wykręcił średnią na poziomie 1.182 punktu/bieg. Jak popularny Gapa odnajdzie się po latach w najlepszej lidze świata jako kapitan zespołu i czy pomoże swojemu zespołowi utrzymać się przed spadkiem do niższej ligi rozgrywkowej. na to pytanie najlepiej odpowie nam zbliżający się nowy sezon.

fot. Łukasz Wilk

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×