Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Stanisław Chomski podkreśl, że Motor Lublin to bardzo mocna drużyna

Stanisław Chomski

Autor: Aleksandra Gucia

Stanisław Chomski podkreśl, że Motor Lublin to bardzo mocna drużyna

Już w najbliższy piątek fanów czarnego sportu czekają ogromne emocje. Sezon żużlowy rusza pełną parą. Do miasta nad Wartą zawitają Wicemistrzowie – Motor Lublin.

Niestety, ale gospodarze nie mają powodów do radości. Pogoda płata figla i gorzowianie musieli rozłożyć plandekę na tor. W dodatku pod znakiem zapytania stoi występ Andersa Thomsena.

Stanisław Chomski
Stanisław Chomski podkreśl, że Motor Lublin to bardzo mocna drużyna 2


-Anders w meczu sparingowym ze Spartą Wrocław uległ kontuzji ręki, cóż to nie napawa optymizmem. Zwłaszcza że od poniedziałku mamy zalecenie PGE Ekstraligi, do ułożenia plandeki, ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dla nas teraz jest to problem, rytm treningowy został w jakiś sposób zaburzony. Jeżeli chodzi o Andersa, to w poniedziałek jak zobaczyłem jego zdjęcie, to nikomu tego nie pokazywałem poza osobom z najbliższego kręgu, bo dramatycznie to wygląda.

-Anders to jest twardy chłopak i wierzę, że da radę szybko wrócić. Jednak dopóki nie wsiądzie na motocykl, nie będziemy wiedzieli, w jakiej jest dyspozycji. Kontuzja na pewno pozostawi w jakimś stopniu dyskomfort, ale to jest taki sport, że z pewnymi niedomaganiami zawodnicy rywalizują i pełnej sprawności ruchowej takiej jak w innych dyscyplinach sportowych nie potrzeba. Motor Lublin to bardzo mocny rywal. Doszedł Maksym Drabik, który zbiera dobre recenzje.

-Mają bardzo dobrą parę zawodników młodzieżowych, mogą swobodnie korzystać z rezerwy Dominika Kubery, który nie widnieje w składach awizowanych, ale wiadome jest, że będzie występował. Z tą zz-tką trudny rywal, dość wymagający jak na inaugurację – powiedział szkoleniowiec gorzowskiej Stali na konferencji przedmeczowej.

Reklamy

fot. Moje Bermudy Stal Gorzów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×