Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Sparta poinformowała o stanie zdrowia swoich kontuzjowanych zawodników!

Sparta
Maciej Janowski

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Sparta poinformowała o stanie zdrowia swoich kontuzjowanych zawodników!

Ostatnie dwa tygodnie są dla drużyny Betardu Sparty Wrocław niesamowicie pechowe. Najpierw podczas rundy Grand Prix w Cardiff rękę złamał Tai Woffinden, a żeby tego było mało, to w ostatnim półfinale z Apatorem kontuzji nabawili się Maciej Janowski i Charles Wright.

W poniedziałkowy wieczór klub poinformował w swoich mediach społecznościowych o stanie zdrowia trzech swoich zawodników. Maciej Janowski przeszedł operację w obrębie stawu skokowego, jednak nie wiemy, o jaką kontuzję w przypadku Magica chodzi. Charles Wright został poddany zabiegowi zespolenia obojczyka, a oprócz tego ma również złamane 4 żebra. Tai Woffinden za to intensywnie rehabilituje się w jednym z wrocławskich szpitali. Walka o powrót dwóch z zawodników trwa i pozostaje jedynie trzymać kciuki, aby wrócili do zdrowia jak najszybciej.

Jeśli któremuś z zawodników wrocławian uda się powrócić na niedzielny mecz w Lublinie, będzie to ogromne wzmocnienie dla nich w walce o złoto. Stoją jednak oni teraz w przegranej sytuacji i z pewnością będzie im bardzo ciężko, aby walczyć w takim składzie z rozpędzonym Motorem, który nawet we Wrocławiu może przejechać się po Sparcie.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *