Żużel - Best Speedway Tv

Są informacje o Janowskim i Wrighcie. Będzie operacja lidera Sparty | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Są informacje o Janowskim i Wrighcie. Będzie operacja lidera Sparty

Janowski

Są informacje o Janowskim i Wrighcie. Będzie operacja lidera Sparty

Niedzielne spotkanie było dla Betard Sparty Wrocław słodko-gorzkie. Zespół w absolutnie wspaniały sposób podniósł się po wszystkich ciosach, jakie zadał im los, ale jednak teraz we Wrocławiu jest już trzech kontuzjowanych zawodników. Znamy już pierwsze szczegóły, jeśli chodzi o stan zdrowia Macieja Janowskiego oraz Charlesa Wrighta.

Przed kamerami Canal+ o stanie zdrowia poinformował prezes Betard Sparty Wrocław, Andrzej Rusko. Wiadomo już, że Brytyjczyk zakończył swój sezon, ponieważ doszło u niego do złamania obojczyka. Nie powiedziano, co dokładnie stało się z nogą Macieja Janowskiego, jednak wiadomo, że potrzebna będzie operacja. Tę ulubieniec wrocławskiej publiczności ma przejść w poniedziałek.

“Magic” miał niezwykłego pecha. Kapitan Sparty zaliczył upadek zupełnie nie ze swojej winy – zawinił sprzęt, który sprawił, że motocykl wyrwał się do przodu, a Janowski upadł na plecy, a kierownica motocykla upadła na jego prawą nogę.

O wiele groźniejszy optycznie upadek zaliczył Charles Wright. 34-latek może jednak i tak mówić o dużej ilości szczęścia – Brytyjczyk ma “tylko” złamany obojczyk. Dla niego sezon już się skończył, natomiast w tym przypadku z pewnością pomogą młodzieżowcy – Bartłomiej Kowalski oraz Kevin Małkiewicz. Ewentualne zastąpienie Macieja Janowskiego byłoby o wiele trudniejszym zadaniem.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×