Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Menadżer Betard Sparty zdradził, co ze stanem zdrowai Woffindena” Tai walczy, wraz z naszym sztabem medycznym, o jak najszybszy powrót na tor”

Dariusz Śledź
Fot. Tomasz Hołod

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Menadżer Betard Sparty zdradził, co ze stanem zdrowia Woffindena” Tai walczy, wraz z naszym sztabem medycznym, o jak najszybszy powrót na tor”

W ostatnim spotkaniu Betard Sparta Wrocław zremisowała w Toruniu z miejscowym Apatorem. Teraz pojadą oni w rewanżu bez Taia Woffindena, który podczas ostatniej rundy Grand Prix w Cardiff złamał rękę. Nie wiadomo jak długo potrwa przerwa Brytyjczyka i czy zdąży on wykurować na kolejne spotkania wrocławian.

Podczas konferencji przed niedzielnym rewanżowym starciem z For Nature Solutions Apatorem Toruń menadżer Betard Sparty Wrocław, Dariusz Śledź, zapytany został o to, jak podchodzą do tego pojedynku. Odpowiedział on, że nastawiają się na trudny mecz, podobnie jak to było w Toruniu, ponieważ mimo jazdy na swoim terenie, w składzie nie zobaczymy Woffindena.

Oczywiście, że nastawiamy się na ciężki bój, bo będzie to na pewno niełatwe spotkanie. Już w Toruniu nie było łatwo. Jesteśmy wprawdzie u siebie na torze, ale też pamiętamy o tym, że jedziemy bez Tajskiego, także spodziewamy się trudnego pojedynku-powiedział na przedmeczowej konferencji Dariusz Śledź.

Nie mogło zabraknąć również pytania, które nurtuje wielu fanów wrocławskiej Sparty i nie tylko, a mianowicie o zdrowie Brytyjczyka i jego gotowość na ewentualny finał, który odbędzie się 17 września. Szkoleniowiec Sparty powiedział, że obecnie jest to trudne do przewidzenia, ale Tajski codziennie się rehabilituje i walczy o jak najszybszy powrót do składu ich drużyny.

Na tę chwilę trudno powiedzieć, czy Tai będzie gotowy, na 17 września, natomiast Tai ciężko pracuje, żeby wrócić do nas jak najszybciej. Codziennie przez kilka godzin się rehabilituje, właściwie cały dzień ma wypełniony rehabilitacją i walczymy, przede wszystkim Tai walczy wraz z naszym sztabem medycznym, o jak najszybszy powrót na tor – odpowiedział menadżer.

Obecność Taia Woffindena podczas kolejnego spotkania wrocławian, którzy najprawdopodobniej pojadą w finale z Platinum Motorem Lublin, będzie być może jednym z kluczowych elementów, potrzebnych Betard Sparcie do zwycięstwa w dwumeczu i zostanie nowym drużynowym mistrzem Polski. Nie wiadomo jak długo potrwa powrót Taia do zdrowia, jednak może się nawet okazać, że jest to koniec sezonu dla Brytyjczyka.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *