Przejdź do treści
Aktualności/SGP / SEC / SON / SWC

Już dzisiaj rusza sprzedaż biletów rundy Grand Prix na Stadionie Narodowym

stadionie narodowym

Autor: Krzysztof Choroszy

Już dzisiaj rusza sprzedaż biletów rundy Grand Prix na Stadionie Narodowym

W ostatnią sobotę zakończony został tegoroczny cykl Speedway Grand Prix. Mistrzostwo świata po raz kolejny zgarnął Bartosz Zmarzlik, dla którego był to drugi triumf z rzędu. Walkę o drugą obronę najcenniejszego lauru w światowym żużlu Polak rozpocznie na Stadionie Narodowym. Kibice już dzisiaj będą mogli zaopatrzyć się w wejściowki.

Sprzedaż biletów na jedno z największych wydarzeń żużlowych w Polsce, które odbędzie się 11 maja 2024 roku, ruszy dzisiaj, 3 października, o godzinie 20:00. Fani będą mogli zakupić je na dwóch portalach ebilet.pl i KupBilet.pl, na które zostały podzielone poszczególne sektory Stadionu Narodowego. Będzie również możliwość kupna wejściówek stacjonarnie, a będzie to możliwe w wybranych sklepach Empik i Kolporter, pełna lista tych miejsc jest dostępna na stronie: kupbilet.pl/punktySprzedazy. Ceny wejściówek na Grand Prix w Warszawie rozpoczynają się od kwoty 39 złotych.

Warszawska runda Grand Prix na Stadionie Narodowym jest ogromnym wydarzeniem, a frekwencja, jaka możliwa jest do osiągnięcia budzi ogromny podziw i jest raczej nie do pobicia przez inne areny żużlowe w Polsce. W wyjątkowym dla Polaków miejscu jeszcze nigdy nie wygrał żaden nasz rodak, być może sytuacja ta ulegnie zmianie właśnie podczas inauguracji sezonu SGP 2024.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *