Przejdź do treści
Aktualności/Na Żywo

Na żywo relacja Speedway Grand Prix Toruń! Zmarzlik jedzie po Mistrza Świata

Na żywo

Autor: Redakcja

Na żywo relacja Speedway Grand Prix Toruń! Zmarzlik jedzie po Mistrza Świata

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA RELACJE NA ŻYWO NA NASZYM PORTALU!

STRONA ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE CO 60sek!

Zmarzlik o czwarty tytuł. Ciekawa walka o brąz i TOP 6 [ZAPOWIEDŹ]

NrZawodnik12345678SumaMiejsce
1Andrzej Lebiediew21103710
2Robert Lambert3D033195
3Kim Nilsson10002316
4Kai HuckenbeckW3003612
5Fredrik Lindgren22132310
6Dominik Kubera01310513
7Max Fricke12230087
8Patryk Dudek3021228
9Daniel Bewley10132711
10Jason Doyle2212189
11Mikkel Michelsen01220514
12Bartosz Zmarzlik31323312
13Leon Madsen2330129
14Jack Holder13311098
15Martin Vaculik332201116
16Luke Becker02011415
R1Mateusz Cierniak
R2Bartłomiej Kowalski

Wyrównane kwalifikacje przed GP w Toruniu. Zmarzlik 0,003 sekundy przed Lindgrenem

FINAŁ

helmet yellowLeon Madsen
helmet redBartosz Zmazrlik
helmet white Patryk Dudek
helmet blueFredrik Lindgren

PÓŁFINAŁ 2

helmet yellowLeon Madsen – 2
helmet redMartin Vaculik – 1
helmet white Max Fricke – 0
helmet blueFredrik Lindgren – 3

PÓŁFINAŁ 1

helmet yellowJack Holder – 0
helmet redBartosz Zmarzlik – 3
helmet white Patryk Dudek – 2
helmet blueRobert Lambert – 1

Bieg 20

helmet yellowKai Huckenbeck – 3
helmet red Fredrik Lindgren – 2
helmet white  Mikkel Michelsen – 0
helmet blue Jack Holder – 1

Bieg 19

helmet yellow Dominik Kubera – 0
helmet red Kim Nilsson – 2
helmet white  Leon Madsen – 1
helmet blue Bartosz Zmarzlik – 3

Bieg 18

helmet yellowLuke Becker – 1
helmet redDaniel Bewley – 2
helmet white Max Fricke – 0
helmet blue Robert Lambert – 3

Bieg 17

helmet yellow Jason Doyle – 1
helmet red Andrzej Lebiediew – 3
helmet white Martin Vaculik – 0
helmet blue Patryk Dudek – 2

Bieg 16

helmet yellow Martin Vaculik – 2
helmet red Daniel Bewley – 3
helmet white  Kai Huckenbeck – 0
helmet blue Dominik Kubera – 1

Bieg 15

helmet yellow  Fredrik Lindgren – 3
helmet red Luke Becker – 1
helmet white  Jason Doyle – 2
helmet blueKim Nilsson – 0

Bieg 14

helmet yellow Mikkel Michelsen – 2
helmet redRobert Lambert – 3
helmet white  Patryk Dudek – 1
helmet blue Leon Madsen – 0

Bieg 13

helmet yellow Andrzej Lebiediew – 0
helmet red Max Fricke – 3
helmet white  Jack Holder – 1
helmet blue Bartosz Zmarzlik – 2

Bieg 12

helmet yellow Max Fricke – 2
helmet red Leon Madsen – 3
helmet white  Jason Doyle – 1
helmet blue Kai Huckenbeck – 0

Bieg 11

helmet yellow Jack Holder – 3
helmet red Patryk Dudek – 2
helmet white  Kim Nilsson – 0
helmet blue Daniel Bewley – 1

Bieg 10

helmet yellow Robert Lambert – 0
helmet red Bartosz Zmarzlik – 3
helmet white  Martin Vaculik – 2
helmet blueFredrik Lindgren – 1

Bieg 9

helmet yellow Mikkel Michelsen – 2
helmet red Dominik Kubera – 3
helmet white  Andrzej Lebiediew – 1
helmet blue Luke Becker – 0

Bieg 8

helmet yellow Luke Becker – 2
helmet red Kai Huckenbeck – 3
helmet white  Bartosz Zmarzlik – 1
helmet blue Patryk Dudek – 0

Bieg 7

helmet yellow Kim Nilsson – 0
helmet red Mikkel Michelsen – 1
helmet white  Max Fricke – 2
helmet blue Martin Vaculik – 3

Bieg 6

helmet yellowDominik Kubera – 1
helmet red Jack Holder – 3
helmet white  Robert Lambert – D
helmet blue Jason Doyle – 2

Bieg 5

helmet yellow Daniel Bewley – 0
helmet red Leon Madsen – 3
helmet white  Fredrik Lindgren – 2
helmet blue Andrzej Lebiediew – 1

Bieg 4

helmet yellow Leon Madsen – 2
helmet red Martin Vaculik -3
helmet white  Luke Becker – 0
helmet blueJack Holder – 1

Bieg 3

helmet yellow Bartosz Zmarzlik – 3
helmet red Jason Doyle -2
helmet white  Daniel Bewley – 1
helmet blue Mikkel Michelsen – 0

Bieg 2

helmet yellow Patryk Dudek – 3
helmet red Fredrik Lindgren – 2
helmet white  Dominik Kubera – 0
helmet blue Max Fricke – 1

Bieg 1

helmet yellow  Kai Huckenbeck – W
helmet redAndrzej Lebiediew – 2
helmet white  Kim Nilsson – 0
helmet blue Robert Lambert – 3

Prezentacja turnieju powoli dobiega końca

Zdjęcia Taylor Lanning:

384787685 797931015668540 5504956407466244763 n
384792598 797931145668527 4578734999309730677 n
385874757 797931152335193 4273947152336656380 n

RozgrywkiSPEEDWAY GRAND PRIX Toruń
LokalizacjaPolska – Toruń
StadionMotoarena Toruń im. Mariana Rosego
Data i godzina30 Września 2023, 19:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×