Żużel - Best Speedway Tv

ROW Rybnik z nowym szkoleniowcem! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ROW Rybnik z nowym szkoleniowcem!

Rybnik
Spis treści

ROW Rybnik z nowym szkoleniowcem!

W 2021 ROW Rybnik prowadzony był przez Marka Cieślaka, który po zakończeniu sezonu rozstał się z klubem z powodów finansowych. Teraz potwierdziły się dotychczasowe spekulacje i wiadomo już, że nowym trenerem “Rekinów” będzie Antoni Skupień, który mimo nowej funkcji nadal będzie szkolił miniżużlowy klub Rybki Rybnik.

Decyzja Krzysztofa Mrozka nie jest dużym zaskoczeniem, bo już jakiś czas temu stwierdził, że rozważa tę opcję. Były żużlowiec ROW-u wielokrotnie był również chwalony przez Prezesa za pracę z rybnicką młodzieżą. Teraz jednak Antoniego Skupienia czeka znacznie cięższe wyzwanie, bo zespół z Górnego Śląska będzie musiał poradzić sobie w lidze, której poziom nigdy nie był tak wysoki.

“Dla mnie to był najlepszy możliwy wybór. Antoni Skupień, to pracowity i bardzo skromny człowiek, który na dokładkę znakomicie zna się na swoim rzemiośle. Nowy szkoleniowiec będzie naturalnym spoiwem między ROW-em i Rybkami Rybnik, bo Skupień nadal będzie pracował z tamtejszą młodzieżą” – oznajmił Krzysztof Mrozek na łamach klubowej strony.

Na ten moment ciężko stwierdzić, jak nowy trener poradzi sobie z 1. Ligową drużyną, bo od lat nie prowadził żadnego seniorskiego zespołu. Z pewnością nie jest nazwisko na miarę Marka Cieślaka, ale zmiana szkoleniowca może nieść za sobą pewne plusy. Przede wszystkim Antoni Skupień dobrze zna rybnickie środowisko i juniorów, których sam wyszkolił. Dodatkowo zachowanie funkcji w Rybkach może pomóc w odbudowaniu dobrych relacji między klubami.

fot. własne

Reklamy

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×