Żużel - Best Speedway Tv

Roman Jankowski wyszedł ze szpitala | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Roman Jankowski

Roman Jankowski wyszedł ze szpitala

Roman Jankowski wyszedł ze szpitala

Skończyło się na strachu. Roman Jankowski, który kilka tygodni temu został pobity i trafił do szpitala, powoli wraca do sił i co najważniejsze, został już wypisany do domu.

Przypominamy, że w listopadzie Roman Jankowski trafił do szpitala, po tym, jak został pobity. Jak wykazały badania medyczne, miał on połamane żebra i szczękę. Nowe informacje na temat jego stanu zdrowia, przekazał w rozmowie z Radiem Eska Leszno, Piotr Baron.

– Roman, z tego co wiem, to już jest po szpitalu. Czuje się w miarę dobrze, jak się rozmawia, to nie słychać głosów bólu. Osobiście się nie widzieliśmy, rozmawialiśmy chwilę przez telefon – powiedział trener.

Władysław Komarnicki: “Startują w polskiej lidze i będą chcieli wygrywać mecze u siebie. Nic więcej nie zrobią”

Piotr Baron powiedział także, że obowiązki Jankowskiego przejął obecny sztab szkoleniowy, czyli Michał Turyński oraz właśnie Baron. Jankowski wraca obecnie do sił i jak podkreślił trener „Byków”, jest to kwestia tygodnia lub dwóch.

Fot. Mariusz Kapała

ODWIEDŹ MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV NA KANALE YouTube

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×