Żużel - Best Speedway Tv: Najnowsze Aktualności i Wiadomości

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Prezes Waldemar Sadowski zapewnia, że niebawem dowiemy się kto przedłuży kontrakt z gorzowskim klubem

Prezes Waldemar Sadowski

Autor: Aleksandra Gucia

Prezes Waldemar Sadowski zapewnia, że niebawem dowiemy się kto przedłuży kontrakt z gorzowskim klubem

Sezon na zmianę barw klubowych został na dobre rozpoczęty. Jak będzie wyglądać przyszłość Stali Gorzów? Tego jeszcze nie wiemy. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że klub z miasta nad Wartą opuści Bartosz Zmarzlik. Jednak na oficjalną decyzję musimy jeszcze poczekać.

W mediach pojawiają się informację, że w gorzowskim klubie w przyszłym sezonie na pewno zobaczymy juniorów oraz Wiktora Jasińskiego.

Chyba te nasze rozgrywki ligowe, głównie przez decyzję o awansie aż sześciu drużyn do play-off, stały się na tyle nudne, że czymś innym trzeba się teraz zajmować. Wiemy, kiedy rozpoczyna się okres transferowy, kluby mogą oczywiście prowadzić rozmowy ze swoimi zawodnikami i to również czynimy. Z drugiej strony nie żyję na pustyni, dochodzą do mnie wiadomości, że jest spore zainteresowanie naszymi zawodnikami, ale informacje o transferach z nimi już wkładam pomiędzy bajki – stwierdził prezes Waldemar Sadowski w rozmowie z echogorzowa.

DSC 0244
Prezes Waldemar Sadowski zapewnia, że niebawem dowiemy się kto przedłuży kontrakt z gorzowskim klubem 2

Niektóre kluby już chwalą się swoimi decyzjami kadrowymi i przedłużają umowy z wartościowymi żużlowcami. Kiedy takiego ruchu ze strony klubu mogą spodziewać się fani czarnego sportu z miasta nad Wartą?

Jest to kwestia niedługiego czasu. Już rozmawiałem z pracownikami działu marketingu, żeby ogłaszanie poszczególnych kontraktów odbywało się w sposób ciekawy dla kibiców. Bo o nich tutaj najbardziej chodzi. Jedne kluby pokazują to z wielką pompą, inne poprzez krótkie informacje. My chcemy zrobić to po swojemu. Na razie nie chcę precyzować, kiedy to dokładnie będzie, wiem, że kibice są trochę zniecierpliwieni, ale chciałbym ich uspokoić. Niektóre rozmowy toczą się i są już naprawdę blisko finiszu – powiedział włodarz Moje Bermudy Stali Gorzów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×