Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Potwierdzili sensacyjne odejście zawodnika. Skład pierwszoligowego klubu się sypie | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Potwierdzili sensacyjne odejście zawodnika. Skład pierwszoligowego klubu się sypie

odejście zawodnika

Żużel. Potwierdzili sensacyjne odejście zawodnika. Skład pierwszoligowego klubu się sypie

Oficjalnie: Norick Bloedern nie będzie w sezonie 2024 bronić barw niemieckiego Trans MF Landshut Devils. Tym samym młodzieżowiec staje się trzecim zawodnikiem, którego odejście zostało już potwierdzone. Według medialnych doniesień nowym klubem Niemca zostanie ROW Rybnik.

W minionym tygodniu temat odejścia Noricka Bloederna rozgrzał kibiców i media. Nikt bowiem nie spodziewał się, że Niemiec opuści zespół, kiedy jeszcze przez rok może jeździć w jego barwach na pozycji młodzieżowca. Stało się jednak inaczej. Teraz informację tę potwierdził sam klub z Landshut.

Chcieliśmy przedłużyć kontrakt z Norickiem Bloedernem. Norick poinformował nas jednak, że chciałby spróbować czegoś nowego. Także jego nowy team chciał, by Norick znalazł się w innym polskim klubie pierwszoligowym. W naszych oczach kolejny rok dla niego w naszej drużynie byłby bardzo dobry dla jego rozwoju sportowego, ale po prostu mieliśmy różne spojrzenia na tę sytuację. Dziękujemy Norickowi za jego zaangażowanie i osiągnięcia w naszych barwach, jednocześnie życząc powodzenia w przyszłości. – powiedział kierownik drużyny Klaus Zwerschina.

W tym samym poście oficjalnie podziękowano również za współpracę Jonasowi Jeppesenowi. Na ten moment nie wiadomo, czy kolejne odejścia z niemieckiej drużyny zwiastują problemy z uzyskaniem pozwolenia na jazdę w sezonie 2024 na poziomie 1. Ligi Żużlowej. W klubie, póki co uspokajają kibiców, pisząc o tym, że odejścia były spodziewane, a budżet jest odpowiednio skonstruowany i fani mogą spodziewać się silnego składu.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×