Żużel - Best Speedway Tv

Pech Stali Gorzów. Bez Szymona Woźniaka na Włókniarz! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Pech Stali Gorzów

Pech Stali Gorzów. Bez Szymona Woźniaka na Włókniarz!

Pech Stali Gorzów. Bez Szymona Woźniaka na Włókniarz!

W najbliższą niedzielę w 5. kolejce PGE Ekstraligi gorzowska Stal podejmie zespół z Częstochowy. Podopieczni trenera Stanisława Chomskiego w niedzielnym meczu wystąpią bez Szymona Woźniaka. Jest to spore osłabienie drużyny z miasta nad Wartą. Woźniak w ostatnich spotkaniach spisywał się bardzo dobrze i był mocnym punktem gorzowskiego zespołu.

69702042 3246424025375580 5553080065878654976 n

29-latek w ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Gdańsku zanotował bardzo groźny upadek. Na szczęście u Szymona nie stwierdzono żadnych złamań.

Stal Gorzów za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o braku Szymona w niedzielnym meczu: „Niestety. Badania lekarskie przeprowadzone przez specjalistów w szpitalu w Bydgoszczy, mimo dużej chęci do jazdy Szymona Woźniaka, wykluczyły start zawodnika gorzowskiej Stali w niedzielnym meczu z Częstochową. Przed nami ważny mecz w osłabieniu. Liczymy, że Wasze wsparcie w niedzielę na Jancarzu poniesie nas do zwycięstwa

Indywidualnego Mistrza Polski z 2017 roku w spotkaniu z Włókniarzem zastąpi Wiktor Jasiński.

Szymonowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

fot. Sonia KapsZostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×