Żużel - Best Speedway Tv

Nowy kapitan gorzowskiej Stali o pierwszym meczu ligowym sezonu 2023 | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nowy kapitan gorzowskiej Stali o pierwszym meczu ligowym sezonu 2023

Nowy kapitan

Nowy kapitan gorzowskiej Stali o pierwszym meczu ligowym sezonu 2023

Drużyna ebut.pl Stali Gorzów odjechała w tę sobotę pierwszy mecz sezonu 2023. Spotkania w najwyższej klasie rozgrywkowej często dostarczają wielu emocji, podobnie było i tym razem. Gorzowianie mają za sobą wyjazd do Torunia, w którym finalnie stracili do gospodarzy cztery punkty. W drużynie gości z Gorzowa najlepiej spisał się nowy kapitan tego zespołu – Martin Vaculik.

Ekipa ebut.pl Stali Gorzów w nowy sezon weszła w nieco odświeżonym składzie. Żużlowych reprezentantów z Gorzowa opuścił bowiem w tym roku, jeden z najwyżej punktujących zawodników PGE Ekstraligi – Bartosz Zmarzlik. Dla Gorzowian był to również pierwszy mecz pod nowym “dowództwem”.

Żużlowcy Stali swoje pierwsze spotkanie zakończyli czteropunktową przegraną. Jednakże trzeba przyznać, iż dzielnie walczyli oni na toruńskiej Motoarenie. Najwięcej punktów gościom z Gorzowa przywiózł nowy kapitan tego zespołu, Martin Vaculik, który w pomeczowej rozmowie podzielił się swoimi przemyśleniami na temat pierwszego spotkania.

Tak, pokazaliśmy myślę dobre spotkanie. Niestety mieliśmy parę nerwowych ruchów.

Pomimo, iż Martin Vaculik dla swojej drużyny zdobył aż jedenaście punktów z bonusem, to nie do końca był on zadowolony ze swojego występu na owalu w Toruniu.

– Z moim teamem czułem się dopiero dobrze na ostatni bieg i cały mecz miałem średnie dopasowanie.

Reklamy

Nowy kapitan żużlowców z Gorzowa patrzy jednak w przyszłość z dużym optymizmem. Pierwszy mecz bez wątpienia ukazał Gorzowianom braki, nad którymi będzie trzeba jeszcze popracować, ale Martin Vaculik jest pełen wiary w swoją drużynę oraz w to, że przy zwiększeniu zaangażowania, będzie ona w stanie prezentować się jeszcze lepiej.

– Wyciągnęliśmy wnioski i cieszę się, że drużyna pokazała potencjał i każdy z zawodników da parę procent więcej i będzie dobrze.

Mówi się, że zdrowy optymizm jest jednym z kluczy do sukcesu. Czy w przypadku żużlowców ebut.pl Stali Gorzów również tak będzie? Z pewnością dowiemy się tego podczas kolejnych rozgrywanych meczów PGE Ekstraligi. Już w nadchodzący piątek bowiem, reprezentanci z Gorzowa podejmą na domowym torze zawodników GKMu Grudziądz.

ŻUŻLOWY MAGAZYN BEST SPEEDWAY TV ONLINE!

fot. własna

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×