Żużel - Best Speedway Tv

Dariusz Śledź wskazuje na problemy ze startami, brak prędkości. Największa bolączka? - "brak Artioma" | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dariusz Śledź wskazuje na problemy ze startami, brak prędkości. Największa bolączka? – “brak Artioma”

Dariusz Śledź

Problemy ze startami, brak prędkości. Największa bolączka? Dariusz Śledź – “brak Artioma”

Przed zawodami Mistrzostw Polski Par Klubowych zespół z Wrocławia był stawiany jako jeden z głównych kandydatów do wygrania tych zawodów. Rzeczywistość okazała się całkiem inna. Bezbarwni przegrywający starty, nie powiecie, że nagle Tai Woffinden i Maciej Janowski zapomnieli, jak się jeździ? Poniżej przedstawiamy, krótkie wypowiedzi Spartan z MPPK w Poznaniu.

Dariusz Śledź

Tai Woffinden na pytanie czy te zawody są ważne odpowiedział, że – “każde spotkanie jest ważne i zapewne będzie dzisiaj dużo emocji”. A jak ocenia swoją formę w skali od 1 do 10 oznajmił, że na –“to taka mocna 7” również w rozmowie w nsport+ wrócił wspomnieniami do wspomnień, kiedy to trenowali na Poznańskim torze – “dobrze wspominam treningi na tym torze, ale tor i nawierzchnia się zmieniły, dobrze punktowałem i nie powinno być problemów dzisiaj”

Dariusz Śledź podczas zawodów pytany o dyspozycje zawodników podczas turnieju – “analizujemy i mamy ciężko dzisiaj na początku, nie możemy znaleźć ustawień na start, gdzie rozgrywają się głównie całe zawody”.

Na pytanie czy czeka ich dużo pracy co do startu ligi za tydzień, stwierdził –“chcielibyśmy, aby do ligi było wszystko perfekcyjnie.” A na pytanie, czego brakuje zespołowi, odpowiedział –“Artioma” taka odpowiedź, wskazana była na odpowiedź o największą bolączkę zespołu. –“nie wpływa to na morale, ale będziemy sobie radzić bez Artioma i jechali ZZ-t” – podkreślając na antenie nsport+

Maciej Janowski w wywiadzie oznajmił, że –“tak na prawdę szykuje się pracowity tydzień i nie czuje się w 100% tak jakbym tego oczekiwał i potrzebuje jeszcze troche godzin aby się dopasować z motocyklami” a na ocenę w dzisiejszych zawodach stwierdził –“oceniam się dzisiaj na 2 w dzisiejszych zawodach , przeszkadzają mi kamienie, ponieważ spędziłem dużo czasu, jadąc w tyle, i to nie pomagało podczas jazdy”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×