Żużel - Best Speedway Tv

Młody Australijczyk z kontraktem w Częstochowie | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Młody Australijczyk z kontraktem w Częstochowie

Częstochowie

Młody Australijczyk z kontraktem w Częstochowie

Eltrox Włókniarz ogłosił nazwisko kolejnego zawodnika, który będzie reprezentował klub w U24 Ekstralidze. Mitchell Cluff podpisał w Częstochowie 2-letni kontrakt i ma być wzmocnieniem młodzieżowego zespołu „Lwów”.

21-letni Australijczyk regularnie startuje w Danii, a w Polsce może być kojarzony z występu w eliminacjach do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów na torze w Daugavpils. Cluff zajął tam jednak ostatnie miejsce i zdobył zaledwie 1 punkt. Mimo wszystko ekipa z Częstochowy postanowiła sprowadzić go do drużyny U24, gdzie będzie miał szansę, by się rozwinąć i wejść w seniorski żużel w barwach Włókniarza.

„Jestem naprawdę podekscytowany tym, że spędzę w Częstochowie najbliższe 2 sezony! O Włókniarzu słyszałem same dobre rzeczy i jestem wdzięczny częstochowskim działaczom za danie mi szansy. Nie mogę się już doczekać kiedy spotkam się z drużyną oraz z zarządem klubu. Mam nadzieję, że razem osiągniemy wiele sukcesów” – powiedział Mitchell Cluff dla klubowej strony.

Warto wspomnieć, że oprócz Cluffa w składzie Włókniarza U24 znajdują się również Jonas Jeppesen, Jordan Jenkins, Andriej Rozaliuk, Maksim Sirotkin, Kajetan Kupiec, Kamil Król i Jakub Martyniak.

fot. Włókniarz Częstochowa/Facebook

Reklamy

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×