Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Młody Australijczyk z kontraktem w Częstochowie

Częstochowie

Młody Australijczyk z kontraktem w Częstochowie

Eltrox Włókniarz ogłosił nazwisko kolejnego zawodnika, który będzie reprezentował klub w U24 Ekstralidze. Mitchell Cluff podpisał w Częstochowie 2-letni kontrakt i ma być wzmocnieniem młodzieżowego zespołu „Lwów”.

21-letni Australijczyk regularnie startuje w Danii, a w Polsce może być kojarzony z występu w eliminacjach do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów na torze w Daugavpils. Cluff zajął tam jednak ostatnie miejsce i zdobył zaledwie 1 punkt. Mimo wszystko ekipa z Częstochowy postanowiła sprowadzić go do drużyny U24, gdzie będzie miał szansę, by się rozwinąć i wejść w seniorski żużel w barwach Włókniarza.

„Jestem naprawdę podekscytowany tym, że spędzę w Częstochowie najbliższe 2 sezony! O Włókniarzu słyszałem same dobre rzeczy i jestem wdzięczny częstochowskim działaczom za danie mi szansy. Nie mogę się już doczekać kiedy spotkam się z drużyną oraz z zarządem klubu. Mam nadzieję, że razem osiągniemy wiele sukcesów” – powiedział Mitchell Cluff dla klubowej strony.

Warto wspomnieć, że oprócz Cluffa w składzie Włókniarza U24 znajdują się również Jonas Jeppesen, Jordan Jenkins, Andriej Rozaliuk, Maksim Sirotkin, Kajetan Kupiec, Kamil Król i Jakub Martyniak.

fot. Włókniarz Częstochowa/Facebook

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×