Żużel - Best Speedway Tv

Ofensywa transferowa Stali Rzeszów! Mateusz Świdnicki zostanie zawodnikiem rzeszowskiego klubu?! | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ofensywa transferowa Stali Rzeszów! Mateusz Świdnicki zostanie zawodnikiem rzeszowskiego klubu?!

Mateusz Świdnicki

Ofensywa transferowa Stali Rzeszów! Mateusz Świdnicki zostanie zawodnikiem rzeszowskiego klubu?!

Stal Rzeszów jedzie w tym sezonie wyśmienicie i jest obecnie głównym kandydatem do wygrania ligi. Rzeszowianie zbroją się już w razie awansu do 1. Ligi Żużlowej, w której najprawdopodobniej pojadą w przyszłym sezonie. W Rzeszowie szykuje się prawdziwa rewolucja składowa.

Według naszych informacji w zespole Stali pozostanie jedynie Marcin Nowak, ewentualne jest jeszcze pozostanie Krystiana Pieszczka, lecz nie rozmawiano z zawodnikiem odnośnie jego przyszłości w stolicy Podkarpacia. Do Rzeszowa przejść ma obecny zawodnik Wilków Krosno, Mateusz Świdnicki, który miałby być żużlowcem U24 w składzie Żurawi.

Mateusz Świdnicki w tym sezonie jest cieniem samego siebie, w rozgrywkach PGE Ekstraligi 22-latek wykręcił średnią na poziomie 0,593, kończąc 6 meczów bez ani jednego punktu. W Indywiudualnych Mistrzostwach Polski nie było lepiej, a zawodnik był zdecydowanie najgorszym zawodnikiem cyklu. Czy transfer do Rzeszowa przyniesie poprawę Świdnickiemu? Możemy się o tym przekonać w przyszłym roku.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×