Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Cellfast Wilki Krosno zawarły nowy prekontrakt! | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Cellfast Wilki Krosno zawarły nowy prekontrakt!

Żużel

Żużel. Cellfast Wilki Krosno zawarły nowy prekontrakt!

Po ciężkim sezonie Cellfast Wilków Krosno w PGE Ekstralidze, czas na budowę całkiem nowej drużyny w której zabraknie m. in. Jasona Doyla i Andrzeja Lebiediewa. Działacze z Krosno doszli do porozumienia z Norbertem Krakowiakiem, który stał się pierwszym polskim zawodnikiem w polskiej lidze żużlowej, dokonując oficjalnej zmiany drużyny na podstawie prekontraktu.

Żużel. Poznaliśmy ceny biletów na IMP w Łodzi! Stadion może pękać w szwach

Wilki zdobyły żużlowca, który po potencjalnym awansie ma szansę kontynuować współpracę z klubem w ramach PGE Ekstraligi. To była kwestia priorytetowa dla działaczy. Warto dodać, że umowa przedwstępna z Krakowiakiem została już sfinalizowana.

W bieżącym roku żużlowy zawodnik Norbert Krakowiak rozpoczął swoją przygodę w ZOOleszcz GKM Grudziądz. Niedługo potem został wypożyczony do drużyny pierwszoligowej InvestHousePlus PSŻ Poznań, gdzie wyróżniał się jako lider miejscowego składu, osiągając średnią biegową 1,848.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×