Żużel - Best Speedway Tv

Marcin Nowak na dłużej w Stali Rzeszów | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Marcin Nowak na dłużej w Stali Rzeszów

Marcin Nowak

Marcin Nowak na dłużej w Stali Rzeszów

Rok temu, kiedy Marcin Nowak ogłaszał, że zasili szeregi Stali Rzeszów, środowisko było zaskoczone tym, że zszedł on poziom rozgrywkowy niżej. Nowak w Rzeszowie czuje się jednak bardzo dobrze, a jego drużyna bardzo dobrze prezentuje się w rozgrywkach 2. Ligi i zmierza do awansu klasę wyżej.

Unia Tarnów pewnie pokonała u siebie drużynę z Rawicza 62:28 [RELACJA]

Klub z Podkarpacia w swoich mediach społecznościowych poinformował, że Marcin Nowak uzgodnił warunki kontraktu i będzie reprezentował ich barwy w sezonie 2024, co jednak nie było wielkim zaskoczeniem, zważając na dyspozycję zespołu w rozgrywkach, a także to, jak zawodnik czuje się w Rzeszowie.

Tegoroczna dyspozycja Marcina Nowaka pokazuje, że służy mu jazda w stolicy Podkarpacia. Polak ma obecnie średnią na poziomie 2,051 i jest pewnym punktem swojej drużyny, a dodatkowo ma za sobą występ w jednym z finałów Indywidualnych Mistrzostw Polski.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×