Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/PGE EKSTRALIGA

Martin Vaculik stawia ultimatum Stali! Wilki Krosno zacierają ręce

Lider Stali Gorzów poprowadził Stal do wygranej pod Jasną Górą
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Redakcja

Martin Vaculik stawia ultimatum Stali! Wilki Krosno zacierają ręce

Nieciekawe informacje docierają ostatnimi czasy do kibiców z Gorzowa. Najpierw klub stracił Bartosza Zmarzlika, a wiele wskazuje na to, że kolejny zawodnik może opuścić szeregi Drużynowych Wicemistrzów Polski. Martin Vaculik miał postawić ultimatum klubowi z Gorzowa Wielkopolskiego.

O jakie ultimatum chodzi? Zawodnik miał poinformować klub, że do piątku ma wywiązać się ze swoich zobowiązań i porozumień z zawodnikiem. Jeśli klub nie zdoła się do piątku z tym uporać, zawodnik prawdopodobnie opuści Stal Gorzów i w przyszłym sezonie będzie startował w barwach inne drużyny.

Paweł Siwiński nowym prezesem Startu Gniezno

Nie jest tajemnicą, że Martin Vaculik otrzymał niewyobrażalnie wręcz wysoką propozycję kontraktową z beniaminka z Krosna. Mowa tu o kwocie około 4 miliony złotych za sezon! Obejmuje ona kwotę za podpis, punkty oraz bonusy. Transfer Vaculika całkowicie zmieniłby układ sił w PGE Ekstralidze i sprawiłby, że beniaminek z Krosna mógłby powalczyć w przyszłym sezonie o coś więcej, niż tylko utrzymanie.

Fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Martin Vaculik stawia ultimatum Stali! Wilki Krosno zacierają ręce

3 odpowiedzi do “Martin Vaculik stawia ultimatum Stali! Wilki Krosno zacierają ręce

  1. JESLI TAKIE SĄ FAKTY TO STAL GORZOW ZGINIE OD WŁASNEJ BRONI VIDE ZMARZLIK I HORENDALNE KONTRAKTY A TAKZE UPODKENIU KLUBU POPRZEZ UPOLITYCZNIENIE JEGO -ZWIĄZANIE Z PLATFORMĄ PRZEZ CO BRAK SPONSORÓW. ADIE STAL !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *