Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Paweł Siwiński nowym prezesem Startu Gniezno

Paweł Siwiński

Autor: Sebastian Krauz

Paweł Siwiński nowym prezesem Startu Gniezno

Paweł Siwiński został wybrany na nowego prezesa Startu Gniezno. Wyboru dokonano podczas Nadzwyczajnego Walnego Zebrania, które w poniedziałek odbyło się w siedzibie klubu.

Paweł Siwiński od poniedziałku pełni funkcję prezesa klubu z Gniezna. Nieco niespodziewanie, w poniedziałek klub zwołał zebranie nadzwyczajne, na którym członkowie zarządu zdecydowali się powierzyć nowemu prezesowie misję wprowadzenia klubu z powrotem do eWinner 1 Ligi.

W Wielkiej Brytanii nadrabiają zaległości

Nowy prezes wskazał, że priorytetem w klubie ma być zmiana nawierzchni na torze, a także rozwijanie szkółki i szkolenie nowych zawodników.

– Być może ludzie w to nie wierzą, ale ja mam taki cel-marzenie, by w ciągu trzech do pięciu lat wprowadzić ten klub do Ekstraligi. Wtedy być może znajdzie się człowiek, który mnie zastąpi i wówczas oddam mu stery. Na chwilę obecną nie planuję żadnych zmian w zarządzie. Mam podstawową zasadę, że jeśli komuś zaufam i ktoś tego zaufania nie nadszarpnie, to wówczas nadal jest osobą, która ze mną współpracuje – powiedział nowy prezes w filmie opublikowanym na oficjalnych social mediach klubu.

Fot. Patrycja Sobiech

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Paweł Siwiński nowym prezesem Startu Gniezno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *