Żużel - Best Speedway Tv

Paweł Siwiński nowym prezesem Startu Gniezno | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Paweł Siwiński

Paweł Siwiński nowym prezesem Startu Gniezno

Paweł Siwiński nowym prezesem Startu Gniezno

Paweł Siwiński został wybrany na nowego prezesa Startu Gniezno. Wyboru dokonano podczas Nadzwyczajnego Walnego Zebrania, które w poniedziałek odbyło się w siedzibie klubu.

Paweł Siwiński od poniedziałku pełni funkcję prezesa klubu z Gniezna. Nieco niespodziewanie, w poniedziałek klub zwołał zebranie nadzwyczajne, na którym członkowie zarządu zdecydowali się powierzyć nowemu prezesowie misję wprowadzenia klubu z powrotem do eWinner 1 Ligi.

W Wielkiej Brytanii nadrabiają zaległości

Nowy prezes wskazał, że priorytetem w klubie ma być zmiana nawierzchni na torze, a także rozwijanie szkółki i szkolenie nowych zawodników.

– Być może ludzie w to nie wierzą, ale ja mam taki cel-marzenie, by w ciągu trzech do pięciu lat wprowadzić ten klub do Ekstraligi. Wtedy być może znajdzie się człowiek, który mnie zastąpi i wówczas oddam mu stery. Na chwilę obecną nie planuję żadnych zmian w zarządzie. Mam podstawową zasadę, że jeśli komuś zaufam i ktoś tego zaufania nie nadszarpnie, to wówczas nadal jest osobą, która ze mną współpracuje – powiedział nowy prezes w filmie opublikowanym na oficjalnych social mediach klubu.

Fot. Patrycja Sobiech

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy
Paweł Siwiński nowym prezesem Startu Gniezno

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×