Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Marcus Birkemose pod wpływem narkotyków? Klub komentuje sytuacje

Marcus Birkemose

Marcus Birkemose pod wpływem narkotyków? Klub komentuje sytuacje

Klub z Rzeszowa komentuje sytuacje z Marcusem Birkemosem, która miała miejsce przed meczem z Polonią Piła. Przypomnijmy, że chodzi o sytuacje, że zawodnik miał być poddany testom na obecność środków oburzających i miały one wykazać pozytywny wynik. Poniżej przedstawiamy oświadczenie klubu na ten temat:

Szanowni Państwo,

w związku z pojawiającymi się w mediach niepotwierdzonymi informacjami na temat absencji Marcusa Birkemose podczas wczorajszego spotkania chcielibyśmy oficjalnie odnieść się do tej sprawy.

Podczas czwartkowego treningu na naszym torze, w którym udział brał między innymi Marcus Birkemose, zawodnik poinformował Zarząd Texom Stali Rzeszów i poprosił o możliwość wyjazdu do swojego rodzinnego kraju, w celu uporządkowania spraw prywatnych, na co wyraziliśmy zgodę.

Informacje pojawiające się w mediach, stawiające poważne zarzuty wobec naszego zawodnika są nam całkowicie obce i dotychczas nie otrzymaliśmy jakichkolwiek potwierdzeń takich tez. Są to więc informacje całkowicie niepotwierdzone, niemające pokrycia w jakimkolwiek dowodzie.

Jeśli informacje te znajdą potwierdzenie w rzeczywistości, klub Texom Stal Rzeszów działając w myśl zasady fair play, niezwłocznie wyciągnie konsekwencje w tej sprawie.

Zarząd klubu Texom Stal Rzeszów

fot.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×