Żużel - Best Speedway Tv

Marcus Birkemose pod wpływem narkotyków? Klub komentuje sytuacje | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Marcus Birkemose

Marcus Birkemose pod wpływem narkotyków? Klub komentuje sytuacje

Marcus Birkemose pod wpływem narkotyków? Klub komentuje sytuacje

Klub z Rzeszowa komentuje sytuacje z Marcusem Birkemosem, która miała miejsce przed meczem z Polonią Piła. Przypomnijmy, że chodzi o sytuacje, że zawodnik miał być poddany testom na obecność środków oburzających i miały one wykazać pozytywny wynik. Poniżej przedstawiamy oświadczenie klubu na ten temat:

Szanowni Państwo,

w związku z pojawiającymi się w mediach niepotwierdzonymi informacjami na temat absencji Marcusa Birkemose podczas wczorajszego spotkania chcielibyśmy oficjalnie odnieść się do tej sprawy.

Podczas czwartkowego treningu na naszym torze, w którym udział brał między innymi Marcus Birkemose, zawodnik poinformował Zarząd Texom Stali Rzeszów i poprosił o możliwość wyjazdu do swojego rodzinnego kraju, w celu uporządkowania spraw prywatnych, na co wyraziliśmy zgodę.

Informacje pojawiające się w mediach, stawiające poważne zarzuty wobec naszego zawodnika są nam całkowicie obce i dotychczas nie otrzymaliśmy jakichkolwiek potwierdzeń takich tez. Są to więc informacje całkowicie niepotwierdzone, niemające pokrycia w jakimkolwiek dowodzie.

Jeśli informacje te znajdą potwierdzenie w rzeczywistości, klub Texom Stal Rzeszów działając w myśl zasady fair play, niezwłocznie wyciągnie konsekwencje w tej sprawie.

Zarząd klubu Texom Stal Rzeszów

fot.

Zostaw komentarz

×