Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA/Wywiady

Maciej Janowski i Dariusz Śledź na gorąco po meczu z Fogo Unią Leszno

Maciej Janowski

Autor: Jagoda Burka

Oceń Wpis

Maciej Janowski i Dariusz Śledź na gorąco po meczu z Fogo Unią Leszno

Zapraszamy na wypowiedzi pomeczowe trenera i kapitana Betard Sparty Wrocław.

– „Wiadomo, że jak Unia Leszno przyjeżdża do Wrocławia to zawsze są duże emocje. Kibiców mamy niesamowitych i zawsze nas wspierają za co dziękujemy. No niestety dzisiaj miałem trochę problemów i niestety nie mogłem pomóc swojej drużynie na tyle ile bym chciał.”

– „Szczerze mówiąc nie patrzymy na typowania. Wiemy, że zawodnicy z Leszna zawsze bardzo dobrze czują się na naszym torze, no i w tym sezonie pokazali, że jeżdżą dobrze, więc było ciężko, przy mojej tak nierównej dyspozycji, bo dziś borykałem się z jakimiś problemami. To co zawsze super działało, po prostu dziś nie zdało egzaminu. Taki jest sport.”

– „Jeden motocykl, od początku na próby byłem z niego bardzo zadowolony, jednak później po pierwszym biegu bardzo mi zesłabł. Myśleliśmy, że może gdzieś tam to mój błąd techniczny na starcie, może jakaś delikatna korekta w przełożeniach to poprawi, ale niestety było tylko gorzej. – mówi Maciej Janowski, kapitan Betard Sparty Wrocław. 

Reklamy

– „No właśnie, co się stało, że tych punktów zabrakło. Nie wiem, trudno tak na gorąco powiedzieć co się stało, że zabrakło punktów. No niestety ich zabrakło i przegrywamy u siebie, co nie jest fajne, nie jest miłe, nikt nie jest zadowolony z tego powodu. Już pomijam fakt, że Leszno zawsze u nas jeździ szybko, że Ci zawodnicy zawsze jeżdżą szybko na tym torze, to jednak byliśmy u siebie i no naprawdę zależało nam na zwycięstwie. Niestety gdzieś dzisiaj gdzieś się potknęliśmy. Nie chciałbym na gorąco tego oceniać, bo musimy sobie o tym porozmawiać, natomiast miejmy nadzieję, że wyciągniemy dobre wnioski z tej porażki i będzie ona dla nas nauczką” 

„Zabrakło punktów w drużynie, tutaj nie rozbierajmy tego na czynniki pierwsze. Zabrakło nam punktów i tyle.” 

Najgorsze jest to, że jest zimno i jak napada nam tutaj deszcz to ten tor niestety nie zachowuje się jakbyśmy chcieli. Nie chcę powiedzieć, że sprawia problemy, bo jesteśmy u siebie i powinniśmy sobie z tym radzić. Może nie wszystko się dzisiaj udało, ale powinniśmy wyciągnąć dobre wnioski” – mówi trener Betard Sparty Wrocław – Dariusz Śledź. 

fot. ecodlabiznesu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×