Żużel - Best Speedway Tv

Lewandowski zgłosił kradzież sprzętu. Awantura z byłym sponsorem zawodnika! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Lewandowski zgłosił kradzież sprzętu. Awantura z byłym sponsorem zawodnika!

Lewandowski

Lewandowski zgłosił kradzież sprzętu. Awantura z byłym sponsorem zawodnika!

W tym tygodniu junior Apatora Toruń Krzysztof Lewandowski wraz z rodzicami, pojawił się na komisariacie policji w Toruniu i złożyli zawiadomienie o kradzieży dwóch najlepszych motocykli, które posiada zawodnik w swoim garażu. To efekt awantury z jednym z byłych sponsorów już sponsorów, a sprawa sięga jeszcze czasów kiedy zawodnik ścigał się na 250cc.

O całej sprawie jako pierwsi poinformowali dziennikarze “Super Expressu” z Torunia. Sytuacja jest bardzo poważna, ponieważ w wyniku trwającej od dłuższego czasu awantury, Krzysztof Lewandowski przed najważniejszą częścią sezonu stracił dwa najlepsze silniki oraz osprzęt, a straty wyceniono na ponad 100 tysięcy złotych.

Na razie spór wydaje się być cięzki do rozwiązania, bo osoba, która zabrała motocykle 17-letniego zawodnika uważa, że należy jej się to za lata pomocy żużlowcowi. Prawdopodobnie z tego co się dowiedzieliśmy, zawodnik zawarł umowę ze sponsorem, który zobowiązał się pomóc zawodnikowi z czasów jeszcze kiedy on jeździł na 250tkach. Sponsor wyłożył potrzebne pieniądze i została zawarta umowa, w której zawodnik zobowiązuje się spłacać uzyskaną pomoc podczas zarabiania w dorosłym żużlu. Zawodnik nie wywiązał się z umowy i dawny sponsor postanowił odebrać zawodnikowi sprzęt.

Ta osoba powiedziała nam, że jak Lewandowski był młody, to ona mu pomagała. Mówiła, że mieli umowę. Teraz Lewandowski zaczął zdobywać punkty w Ekstralidze. Osoba, która do nas przyszła powiedziała, że Lewandowski powinien pieniędzmi za zdobyte punkty w Ekstralidze się z nią podzielić. Mówiła, że Lewandowski ma jej płacić. Zapewniła nas, że motocykle są jego – mówi jeden z policjantów cytowany przez “Super Express”.

Na szczęście sytuacja w tym momencie wydaje się być opanowana i nic nie zagraża występowi zawodnika w niedzielnym hicie PGE Ekstraligi przeciwko Moje Bermudy Stali Gorzów. Klub wyposażył awaryjnie zawodnika na to spotkanie.

fot. Łukasz Wilk

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×