Żużel - Best Speedway Tv

Klindt czy Berntzon? Na kogo postawi Mariusz Staszewski | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Klindt czy Berntzon? Na kogo postawi Mariusz Staszewski

Klindt czy Berntzon

Klindt czy Berntzon? Na kogo postawi Mariusz Staszewski

Już w tą niedziele wielka inauguracja nowego sezonu PGE Ekstraligi. Zespół beniaminka Arged Malesa Ostrów przygotowuje się do swojego pierwszego od 24 lat, spotkania w najlepszej lidze żużlowej na świecie. Trener Mariusz Staszewski ma trudną decyzję do podjęcia, na którego zawodnika ze swojej szerszej, niż w ubiegłym roku, kadry postawić i wybrać go do składu na mecz z zespołem ZOOLESZCZ GKM Grudziądz.

Arged Malesa

Na dzień dzisiejszy pozostaje niewiadoma z zagranicznymi zawodnikami. Trener Mariusz Staszewski daje swoim zawodnikom jak najwięcej okazji do jazdy czy to w meczach treningowych, czy w turniejach towarzyskich.

Nicolai Klindt ulubieniec ostrowskich kibiców, długoletni już zawodnik Arged Malesy Ostrów nie może zaliczyć ubiegłego sezonu do udanych. Lecz poprzednie lata pokazały, komu klub z Ostrowa zawdzięcza to w jakim miejscu się znajduje. Zawodnik na początku tego sezonu odnotował już pierwszy sukces. Ze swoim rodakiem Rasmusem Jensenem, zwyciężył w Memoriale H. Żyto w Gdańsku. Z pewnością sam liczy, że ubiegły kiepski sezon się nie powtórzy, zaopatrzony w nowy sprzęt od Ryszarda Kowalskiego z pewnością chce przedostać się do pierwszego składu i walczyć o jak najwięcej punktów w barwach Arged Malesy Ostrów.

277370257 1610789089293935 8798905147456865106 n

Oliver Berntzon, Szwed, ubiegłoroczny stały uczestnik cyklu Grand Prix, zaliczył słaby początek sezonu 2021. Jego pełne przebudzenie nastąpiło dopiero na fazę Play-off. Gdzie dzięki jego dobrej jeździe w finałach mógł cieszyć się z awansu swojej drużyny. Widać, że bardzo zależy mu na jedzie w najlepszej lidze świata i zrobi wszystko by przedostać się do składu.

Na kogo ostatecznie postawi Mariusz Staszewski i kogo będziemy mogli oglądać na ostrowskim torze na inauguracji sezonu PGE Ekstraligi 2022. Przekonamy się na dniach.

foto. TZ Ostrowia / Łukasz Kolski

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×