Żużel - Best Speedway Tv

Klindt czy Berntzon? Na kogo postawi Mariusz Staszewski | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Klindt czy Berntzon? Na kogo postawi Mariusz Staszewski

Klindt czy Berntzon

Klindt czy Berntzon? Na kogo postawi Mariusz Staszewski

Już w tą niedziele wielka inauguracja nowego sezonu PGE Ekstraligi. Zespół beniaminka Arged Malesa Ostrów przygotowuje się do swojego pierwszego od 24 lat, spotkania w najlepszej lidze żużlowej na świecie. Trener Mariusz Staszewski ma trudną decyzję do podjęcia, na którego zawodnika ze swojej szerszej, niż w ubiegłym roku, kadry postawić i wybrać go do składu na mecz z zespołem ZOOLESZCZ GKM Grudziądz.

Arged Malesa

Na dzień dzisiejszy pozostaje niewiadoma z zagranicznymi zawodnikami. Trener Mariusz Staszewski daje swoim zawodnikom jak najwięcej okazji do jazdy czy to w meczach treningowych, czy w turniejach towarzyskich.

Nicolai Klindt ulubieniec ostrowskich kibiców, długoletni już zawodnik Arged Malesy Ostrów nie może zaliczyć ubiegłego sezonu do udanych. Lecz poprzednie lata pokazały, komu klub z Ostrowa zawdzięcza to w jakim miejscu się znajduje. Zawodnik na początku tego sezonu odnotował już pierwszy sukces. Ze swoim rodakiem Rasmusem Jensenem, zwyciężył w Memoriale H. Żyto w Gdańsku. Z pewnością sam liczy, że ubiegły kiepski sezon się nie powtórzy, zaopatrzony w nowy sprzęt od Ryszarda Kowalskiego z pewnością chce przedostać się do pierwszego składu i walczyć o jak najwięcej punktów w barwach Arged Malesy Ostrów.

277370257 1610789089293935 8798905147456865106 n

Oliver Berntzon, Szwed, ubiegłoroczny stały uczestnik cyklu Grand Prix, zaliczył słaby początek sezonu 2021. Jego pełne przebudzenie nastąpiło dopiero na fazę Play-off. Gdzie dzięki jego dobrej jeździe w finałach mógł cieszyć się z awansu swojej drużyny. Widać, że bardzo zależy mu na jedzie w najlepszej lidze świata i zrobi wszystko by przedostać się do składu.

Na kogo ostatecznie postawi Mariusz Staszewski i kogo będziemy mogli oglądać na ostrowskim torze na inauguracji sezonu PGE Ekstraligi 2022. Przekonamy się na dniach.

foto. TZ Ostrowia / Łukasz Kolski

Reklamy

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×