Żużel - Best Speedway Tv

Jakub Miśkowiak zostaje we Włókniarzu! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Jakub Miśkowiak

Jakub Miśkowiak zostaje we Włókniarzu!

Jakub Miśkowiak zostaje we Włókniarzu!

W ostatni dzień okienka transferowego otrzymaliśmy potwierdzenie przedłużenia kontraktu Jakuba Miśkowiaka z Włókniarzem Częstochowa. Młody zawodnik spędzi tym samym swój pierwszy rok jako senior w dobrze znanym środowisku. Ubiegły sezon zakończył ze średnią 1,860 punktu na bieg.

Usterka na PGE Narodowym nie dotknie tylko piłki nożnej? Grand Prix w Warszawie zagrożone?

Dla 21-latka sezon 2023 będzie już piątym w biało-zielonych barwach. Miśkowiak stawiał w Częstochowie pierwsze kroki w PGE Ekstralidze i choć co roku ustawiała się do niego kolejka chętnych, ten zawsze przedłużał swoją współpracę z Włókniarzem. Nie inaczej jest w tym roku. Jakub Miśkowiak wkroczy w karierę seniorską z lwem na plastronie.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Przed urodzonym w Rawiczu zawodnikiem spore wyzwanie. Oczekuje się od niego, że przełoży swoją świetną dyspozycję z drugiej części sezonu 2022 na sezon 2023. Tym razem nie będzie jednak miał biegu juniorskiego na początek spotkania, aby złapać odpowiednie ustawienia. Wielu dobrych juniorów miało problem z wejściem w wiek seniora. Zobaczymy, jak z tym poradzi sobie Miśkowiak. Wydaje się jednak, że decyzja o pozostaniu w dobrze znanym mu miejscu może w tym przypadku tylko pomóc. 

fot. Jakub Miśkowiak/facebook

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×