Żużel - Best Speedway Tv

Jacek Ziółkowski chciałby spotkać się ze Stalą Gorzów w finale | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Jacek Ziółkowski

Jacek Ziółkowski chciałby spotkać się ze Stalą Gorzów w finale

Jacek Ziółkowski chciałby spotkać się ze Stalą Gorzów w finale

W inauguracyjnej rundzie Motor Lublin w meczu wyjazdowym pokonał gorzowską Stal 46:44. Spotkanie było bardzo emocjonujące.

244692759 247510644053629 6101435233311274867 n
Jacek Ziółkowski chciałby spotkać się ze Stalą Gorzów w finale 2

Trener Jacek Ziółkowski ma powody do radości. Jego drużyna pojechała świetne spotkanie. Mimo braku Łaguty, szkoleniowiec gości w pełni wykorzystał potencjał swoich zawodników.

Pięknie jest zacząć sezon od zwycięstwa i to jeszcze na wyjeździe. Trudny mecz, bo i jedna i druga drużyna wyprowadzała takie potężne uderzenia. Wygrane dwa biegi po 1:5 potem przegrane po 5:1 potem seria remisów. Mecz trudny dla obu drużyn, ale zakończony naszym zwycięstwem. Tak jak mówiłem przed meczem, że zaczynamy od dalekiego wyjazdu, to chciałbym, abyśmy, również sezon zakończyli wyjazdem do Gorzowa, a najlepiej w finale. – podkreśla Jacek Ziółkowski.

Kluczem do naszego zwycięstwa była równa drużyna i to, że w odpowiednim momencie złapali te ustawienia motocykla. W tych dwóch ostatnich biegach wspaniale pojechał Drabik, zwyciężając w 14 biegu i Michelsen, który wygrał dziś z Bartkiem w Gorzowie. Trzeba szukać, który zawodnik ostatnio w Gorzowie wygrał z Bartkiem, a to jest rzecz bardzo trudna. Michelsen dziś pojechał świetne zawody. Zrobił 14 punktów, ale to były bardzo ważne punkty. Jednak trzeba pamiętać, że wszyscy dokładali punkty. – szkoleniowiec zachwyca się opowiadając o Michelsenie.

O pytanie na temat Mateusza Cierniaka stwierdza –Mateusz Cierniak pojechał bardzo fajne zawody i Maksym Drabik mimo dwóch zer swoje zrobił i Jarek Hampel też wygrał wyścig bardzo ważny. Każdy z zawodników dołożył swoją cegiełkę do wygranej. Zastępstwo zawodnika zawsze coś komplikuje, bo jest więcej pracy, zwłaszcza dla mechaników. Jednak tak trzeba jechać, nie ma co narzekać – powiedział szkoleniowiec Motoru Lublin w rozmowie z naszym portalem.

fot. Speedway Motor Lublin

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×