Żużel - Best Speedway Tv

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

GKM Grudziądz ze specjalną akcją na domowy mecz

GKM Grudziądz

GKM Grudziądz ze specjalną akcją na domowy mecz

Przed nami ostatnia kolejka PGE Ekstraligi. W niej GKM Grudziądz zmierzy się na własnym obiekcie z Arged Malesą Ostrów Wielkopolski. Działacze GKM-u przygotowali niespodziankę dla kibiców.

W meczu 13. rundy PGE Ekstraligi ZOOleszcz GKM wysoko przegrał we Wrocławiu. W związku z tym, grudziądzki klub przygotował dla fanów, którzy pojechali na stadion Olimpijski darmowe wejściówki. W taki sposób spotkanie z Arged Malesą Ostrów Wlkp. mogą obejrzeć także dzieci z Domów Dziecka.

Komunikat ZOOLESZCZ GKM-u:

Już 5 sierpnia o godzinie 20:30 na H4 mecz #GRUOST, który będzie zakończeniem sezonu PGE Ekstraligi 2022 dla naszej drużyny. Klub GKM Grudziądz S.A. postanowił:

  • Każdy kibic obecny w Sektorze Gości we Wrocławiu – z dowodem zakupu biletu lub biletem z meczu #WROGRU okazanym w sekretariacie GKM S.A. (ul. Hallera 4, od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00-15:00) – otrzyma 2 darmowe wejściówki na mecz ZOOLESZCZ GKM – ARGED MALESA Ostrów Wlkp.
  • Podopieczni domów dziecka na terenie Grudziądza i okolic wraz ze swoimi opiekunami otrzymają darmowe wejściówki na mecz ZOOLESZCZ GKM – ARGED MALESA Ostrów Wlkp. Wszystkie zainteresowane udziałem w wydarzeniu placówki prosimy o kontakt pod numerem telefonu 56/4644442 w celu ustalenia szczegółów.

fot. Łukasz Wilk

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x