Żużel - Best Speedway Tv

GKM Grudziądz ze specjalną akcją na domowy mecz | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
GKM Grudziądz

GKM Grudziądz ze specjalną akcją na domowy mecz

GKM Grudziądz ze specjalną akcją na domowy mecz

Przed nami ostatnia kolejka PGE Ekstraligi. W niej GKM Grudziądz zmierzy się na własnym obiekcie z Arged Malesą Ostrów Wielkopolski. Działacze GKM-u przygotowali niespodziankę dla kibiców.

W meczu 13. rundy PGE Ekstraligi ZOOleszcz GKM wysoko przegrał we Wrocławiu. W związku z tym, grudziądzki klub przygotował dla fanów, którzy pojechali na stadion Olimpijski darmowe wejściówki. W taki sposób spotkanie z Arged Malesą Ostrów Wlkp. mogą obejrzeć także dzieci z Domów Dziecka.

Komunikat ZOOLESZCZ GKM-u:

Już 5 sierpnia o godzinie 20:30 na H4 mecz #GRUOST, który będzie zakończeniem sezonu PGE Ekstraligi 2022 dla naszej drużyny. Klub GKM Grudziądz S.A. postanowił:

  • Każdy kibic obecny w Sektorze Gości we Wrocławiu – z dowodem zakupu biletu lub biletem z meczu #WROGRU okazanym w sekretariacie GKM S.A. (ul. Hallera 4, od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00-15:00) – otrzyma 2 darmowe wejściówki na mecz ZOOLESZCZ GKM – ARGED MALESA Ostrów Wlkp.
  • Podopieczni domów dziecka na terenie Grudziądza i okolic wraz ze swoimi opiekunami otrzymają darmowe wejściówki na mecz ZOOLESZCZ GKM – ARGED MALESA Ostrów Wlkp. Wszystkie zainteresowane udziałem w wydarzeniu placówki prosimy o kontakt pod numerem telefonu 56/4644442 w celu ustalenia szczegółów.

fot. Łukasz Wilk

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×