Żużel - Best Speedway Tv

GKM Grudziądz zbudował team spirit?! Zwyżka formy i miłość Pawlickiego z Pedersenem! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
GKM Grudziądz

GKM Grudziądz zbudował team spirit?! Zwyżka formy i miłość Pawlickiego z Pedersenem!

GKM Grudziądz zbudował team spirit?! Zwyżka formy i miłość Pawlickiego z Pedersenem!

Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi pokazały, że o formę Pedersena, GKM nie ma się co martwić, następnie średnie wyniki zespołu w sparingach sugerowały, że czeka ich dużo pracy. Po czym Mistrzostwa Polski Par Klubowych gdzie, zabłysnął Przemysław Pawlicki, który był bardzo szybki i skuteczny, ale też słynna afera Pawlickiego z Pedersenem, która źle prognozowała przyszłość klubu czy też jego wyniki.

Inauguracja i wynik Zooleszcz GKM Grudziądz odmienił spostrzeganie drużyny diametralnie, gdzie poza efektownym zwycięstwie zespół z Grudziądza zbudował prawdziwy Team Spirit. Zbijanie i przytulanie się Pawlickiego i Pedersena nie jednemu nie uszło uwagą

źródło Instagram

Nie będę kłamał. Po ostatnich zawodach wcale nie było tak kolorowo. Spotkaliśmy się całą drużyną i porozmawialiśmy. Za to mogę podziękować prezesowi, że zorganizował takie spotkanie. Na pewno nam to bardzo dużo dało. Dzisiaj wszyscy ze sobą współpracowali. Przede wszystkim szczerze mówili o odczuciach z toru i zmianach. To bardzo dużo pomaga. Wszystko na razie gra i oby tak zostało jak najdłużej – mówił Przemysław Pawlicki na antenie Canal+Sport5

5CA5F872 CE71 4876 8209 82CBEFCE2985
źródło Instagram

Efektowne zwycięstwo spowodowało to, że klub z Grudziądza co niektórym zamknął usta i z niecierpliwością kibice czekają teraz na prawdziwy sprawdzian z Betard Sparta Wrocław już w najbliższy weekend.

fot. Paweł Wilczyński

Reklamy

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×