Przejdź do treści
Aktualności/Gdzie oglądać żużel

Gdzie oglądać żużel w niedziele? Transmisje, streamy online

Gdzie oglądać żużel w niedziele
Fot. Jakub Malec

Autor: Krzysztof Choroszy

Gdzie oglądać żużel w niedziele? Transmisje, streamy online

W niedzielę znów będziemy świadkami emocji żużlowych na polskich torach. Po Speedway Grand Prix w Gorzowie, które przyniosło nam sporo rywalizacji w wielkim finale, będziemy kontynuować maraton z Metalkas 2. Ekstraligą. Po meczach w piątek i sobotę dzisiaj znów odbędą się dwa pojedynki w ramach zaplecza najlepszej żużlowej ligi świata. Gdzie oglądać niedzielne zawody żużlowe? Czyli żużel w tv. Podpowiadamy!

Dwa spotkania w Metalkas 2. Ekstralidze przyniosą nam kolejne rozstrzygnięcia. Po tym, jak Arged Malesa Ostrów zwyciężyła z Innpro ROW-em Rybnik i awansowała na pozycję lidera. Wejść na szczyt będzie mogła Abramczyk Polonia Bydgoszcz. Bydgoszczanie pojadą bowiem do Łodzi, gdzie na Moto Arenie zmierzą się z H.Skrzydlewska Orłem, a to starcie rozpocznie się o godzinie 14:00. Dwie i pół godziny później rozpocznie się starcie na południowym-wschodzie Polski i nie będzie to byle jaki pojedynek. W derbach Podkarpacia zmierzą się ze sobą Cellfast Wilki Krosno i Texom Stal Rzeszów.

Istotny dla kibiców może być fakt tego, że mecze nie rozpoczynają się w tych samych godzinach. Oznacza to bowiem, że będzie można je oglądać na antenie Canal+ Sport 5. W przypadku dwóch meczów o tej samej porze jeden jest transmitowany w serwisie Canal+ Online. Tym razem nie będzie to miało jednak miejsca.

Prócz meczów Metalkas 2. Ekstraligi odbędzie się jeszcze jedno spotkanie na polskich torach. Będzie ono miało miejsce w ramach Krajowej Ligi Żużlowej. Polonia Piła na swoim torze podejmie Optibet Lokomotiv Daugavpils. Dla drużyny gospodarzy będzie to ostatni mecz w tym sezonie na pilskim obiekcie. Wszystko przez remont, który spowodował, że pozostałe domowe mecze pojadą oni na innym stadionie. Samo starcie nie będzie nigdzie transmitowane.

Żużel transmisje: niedziela 30 czerwca:

Metalkas 2. Ekstraliga

Krajowa Liga Żużlowa

  • Polonia Piła – Optibet Lokomotiv Daugavpils (brak transmisji)
Polonia Bydgoszcz
Fot. Michał Szmyd
438172992 1117084542664959 6850376054471720067 n 1
Fot. Jakub Malec

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *