Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Frederik Jakobsen nowym zawodnikiem TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski

Frederik Jakobsen
Fot. Michał Szmyd/Speedway Canvas

Autor: Jan Kamiński

Frederik Jakobsen nowym zawodnikiem TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski

Klub z Ostrowa po zakończonej przygodzie w fazie play-off przechodzi do pracy nad kadrą, która będzie mogła walczyć jako zespół w następnym sezonie. Pierwszym poważnym transferem jest Frederik Jakobsen.

Dla 25-letniego Duńczyka, który reprezentował barwy ZOOleszcz GKMu Grudziądz, kończący się sezon był głównie jazdą w kratkę. Zdecydował się on zatem na powrót do pierwszej ligi i kontynuowanie swojej kariery w Ostrovii, która w tym sezonie uległa dopiero w półfinale faworytom rozgrywek, czyli Falubazowi Zielona Góra. Klub wydał oficjalny komunikat, w którym ogłaszają dojście do porozumienia z zawodnikiem.

Jest i on. Pierwszy nowy zawodnik na sezon 2024, z którym nasz klub zawarł porozumienie na starty w ostrowskiej drużynie w przyszłym sezonie – można przeczytać na klubowym profilu facebookowym.

Drużyna z Ostrowa poinformowała również, że rosły Duńczyk zdążył już potrenować i zapoznać się z domowym torem. Kibice będą mogli zobaczyć Frederika już w niedzielę podczas 71. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Sympatycy klubu mogą się zatem cieszyć z pierwszego nabytku i ze zniecierpliwieniem czekać na kolejne ruchy transferowe Ostrovii.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×