Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Znaleźli się chętni na Nickiego Pedersena. Są gotowi słono zapłacić za usługi byłego mistrza świata.

reprezentacji Danii
Fot. Michał Szmyd

Autor: Krzysztof Choroszy

Znalazł się chętny na Nickiego Pedersena. Są gotowi słono zapłacić za byłego mistrza świata.

Sytuacja Nickiego Pedersena na rynku transferowym jest coraz bardziej skomplikowana. Nie będzie on częścią GKM-u Grudziądz w przyszłym sezonie, a jego pozostanie w PGE Ekstralidze wydaje się być bardzo mało prawdopodobne. Jego wymagania finansowe nie są też łatwe do spełnienia dla pierwszoligowych klubów, jednak znaleźli się chętni na usługi Pedersena.

Duńczykiem bardzo poważnie interesuje się Orzeł Łódź, który byłby w stanie spełnić oczekiwania co do finansów, trzykrotnego mistrza świata. Nicki Pedersen miałby być liderem i filarem przyszłorocznego zespołu z łódzkiej Moto Areny. Duże pieniądze nie zniechęcają władz Orła, ponieważ nie chcą oni powtórki tak słabych wyników. Oprócz łodzian na usługi trzykrotnego mistrza świata chętni są w Rybniku, gdzie również Nicki miałby pełnić rolę lidera i prowadzić zespół ROW-u do jak najlepszych wyników w sezonie 2024.

Przyszły sezon będzie pierwszym od wielu lat, kiedy 46-latka zabraknie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Ostatni taki sezon miał miejsce ponad dekadę temu, co świadczy o tym, jak długo Duńczyk utrzymywał się na topie. Gdzie zobaczymy w przyszłym roku Nickiego Pedersena? Przekonamy się o tym w kolejnych tygodniach.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *