Żużel - Best Speedway Tv

Ekstraliga Żużlowa zmienia wynik 2. kolejki DMP! Wynik meczu Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów ulega zmianie! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ekstraliga Żużlowa zmienia wynik 2. kolejki DMP! Wynik meczu Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów ulega zmianie!

Ekstraliga Żużlowa
Spis treści

Ekstraliga Żużlowa zmienia wynik 2. kolejki DMP! Wynik meczu Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów ulega zmianie!

Dość sporo czasu zajęło Ekstralidze Żużlowej analiza sytuacji w 2. kolejce DMP pomiędzy FOGO Unia Leszno a Moje Bermudy Stal Gorzów. Przypomnijmy, że spotkanie zakończyło się wynikiem 45:45. W 15 biegu miała miejsce kontrowersyjna sytuacja, która zaważyła na wyniki meczu. I tak o to po weryfikacji znamy oficjalne stanowisko.

DSC09825

Pełna treść komunikatu:

Ekstraliga Żużlowa sp. z o.o. biorąc pod uwagę interpretację zapisów art. 92 RSŻ dokonaną przez Główną Komisję Sportu Żużlowego, w której potwierdzono, że użyte w ww. przepisie słowo „zdarzenie” jest synonimem wszystkich sytuacji mogących zaistnieć na torze – w tym upadku, wyłączając z katalogu potencjalnych zdarzeń jedynie defekt uznaje, że sędzia meczu 2. rundy DMP w Lesznie rozegranym w dniu 17.04.2022 pomiędzy drużynami FOGO UNIA Leszno – MOJE BERMUDY STAL Gorzów popełnił błąd regulaminowy przy ustaleniu kolejności zawodników w biegu 15.

W związku z powyższym weryfikuje się wynik biegu 15., zmieniając kolejność na miejscach 1-2 przyznając zawodnikowi Januszowi Kołodziejowi 3 punkty biegowe, a Bartoszowi Zmarzlikowi 2 punkty i tym samym zmieniając wynik biegu 15. z 2:4  na 3:3. Konsekwentnie zmienia się zatem końcowy wynik meczu z 45:45 na 46:44 na korzyść drużyny FOGO UNIA Leszno.

Ekstraliga Żużlowa

fot. Bartek Glapiak

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×