Żużel - Best Speedway Tv

Dwóch zawodników Arged Malesy Ostrów czeka przerwa w startach. Krawczyk ze wstrząśnieniem mózgu | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dwóch zawodników Arged Malesy Ostrów czeka przerwa w startach. Krawczyk ze wstrząśnieniem mózgu

Dwóch zawodników

Dwóch zawodników Arged Malesy Ostrów czeka przerwa w startach. Krawczyk ze wstrząśnieniem mózgu

Pierwszy mecz EkstraligiU24 zakończył się pechowo dla zawodników miejscowej Arged Malesy Ostrów. Jakub Krawczyk po zwycięstwie w wyścigu drugim, jechał na drugiej pozycji, za kolegą z pary, w biegu szóstym. Upadek na drugim łuku zanotował wtedy Kacper Warduliński. Jakub Krawczyk nie zauważył przerwania wyścigu i wpadł w Matiasa Nielsena.

7AE722C8 03EA 49AE B1D4 2FCA7F62B2CA

Krawczyk oraz Nielsen zostali przewiezieni do ostrowskiego szpitala i zostali poddani badaniom które prawdopodobnie wykluczyły złamania. Obaj zawodnicy się mocno poobijani i czeka ich dłuższa przerwa w startach. Dodatkowo Jakub Krawczyk doznał wstrząśnienia mózgu.

Kamil Brzozowski, trener drużyny U24 Arged Malesy Ostrów po spotkaniu tłumaczył sytuacje w której doszło do przykrego wydarzenia w której zostali poszkodowani zawodnicy miejscowego klubu: “Sygnalizację przerwania biegu dostrzegł prowadzący Matias Nielsen, ale czerwonych świateł nie zobaczył Jakub Krawczyk, który uderzył w swojego kolegę klubowego. – Na tym wirażu bywa tak, że można zostać oślepionym przez słońce i być może tak też było w tym przypadku.”

D7C2BEFB 299F 4ADF BB3E 7C6DA8EA9F34

fot. tzostrovia/instagram

Źródło: tzostrovia.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×