Żużel - Best Speedway Tv

Dariusz Śledź o przegranych sparingach z Motorem | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dariusz Śledź o przegranych sparingach z Motorem

Dariusz Śledź

Dariusz Śledź o przegranych sparingach z Motorem

BETARD Sparta Wrocław odjechała w ten weekend dwa spotkania sparingowe z Motorem Lublin. Obydwa mecze zakończyły się zwycięstwem lubelskich Koziołków. W pierwszym meczu przy Alejach Zygmuntowskich Motor wygrał 49:41, a w drugim spotkaniu, tym razem na Stadionie Olimpijskim padł wynik 46:44 dla lublinian. Szkoleniowiec wrocławskiej drużyny – Dariusz Śledź udzielił wywiadu dla klubowej telewizji WTS Sparty, w którym podzielił się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi odjechanych sparingów z drużyną Motoru Lublin.

Dariusz Śledź

“Bardzo się cieszę, że udało się odjechać te sparingi. Silny rywal, bardzo fajne spotkania, dobry sprawdzian przed nadchodzącą ligą. Lublinianie w bardzo dobrej formie. My, co pokazują spotkania mamy jeszcze rezerwy, możemy być mocniejsi. Do rozpoczęcia sezonu jeszcze trochę czasu. Co ważne, przed nami jeszcze dwa spotkania sparingowe, zawodnicy cały czas szukają optymalnych ustawień, optymalnych silników, generalnie chyba nie jest źle.”

Trener wrocławian opowiedział także o tym jak aktualna sytuacja pogodowa wpływa na przygotowanie toru. – “Są zimne noce, trochę nam to utrudnia przygotowanie toru, musimy się dostosowywać do tego. Uczymy się tego. Troszeczkę szybki krawężnik się dzisiaj zrobił… z resztą nie zdradzajmy, nie zdradzajmy szczegółów. Bywa zimno, bywa chłodno, ale jest okej, jesteśmy zadowoleni.”

fot. wts/youtube

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×