Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Czy Lewandowski wróci do Bydgoszczy? Mamy komentarz zawodnika

Żużel

Autor: Krzysztof Choroszy

Czy Lewandowski wróci do Bydgoszczy? Mamy komentarz zawodnika

W ostatnim czasie pojawiło się wiele spekulacji transferowych odnośnie młodzieżowców Apatora Toruń. Torunianie zainteresowani są Sebastianem Szostakiem, zawodnikiem Agred Malesy Ostrów, który mógłby razem z Antonim Kawczyńskim zastąpić dwójkę Affelt-Lewandowski.

W obliczu obecnych plotek skomplikowała się sytuacja wychowanka Aniołów, Krzysztofa Lewandowskiego, który nie mógłby liczyć na regularną jazdę w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Pomocny dla młodego żużlowca może okazać się transfer Wiktora Przyjemskiego do Motoru Lublin. Pojawiły się plotki, że Lewandowski może zająć miejsce 18-latka w Bydgoszczy, gdzie otrzymałby szansę jazdy w lidze.

Sam zainteresowany wypowiedział się na ten temat podczas naszego Magazynu PGE Ekstraligi, na kanale YouTube BestSpeedwayTv. Krzysztof stwierdził, że obecnie nie ma nic pewnego i użył sławnego powiedzenia „czas pokaże”, zapewniając jednocześnie, że w Toruniu ma wszystko do odpowiedniego rozwoju i czuje się on bardzo dobrze w drużynie Apatora.

Jak na razie myślę, że mogę sformułować to sławne stwierdzenie: czas pokaże, tak jak mówiłem wcześniej, w Toruniu nic mi nie brakuje i czuję się tutaj świetnie – powiedział Krzysztof Lewandowski w naszym Magazynie PGE Ekstraligi.

Takie słowa 18-letniego żużlowca mogą sugerować, że coś jest na rzeczy i jest on w fazie negocjacji z bydgoskim klubem odnośnie kontraktu na starty w przyszłym sezonie. W przypadku Lewandowskiego taki ruch nie może dziwić, gdyż po kiepskim sezonie i z nie pewnym składem, zszedłby poziom rozgrywkowy niżej i spróbowałby odbudować swoją dyspozycję. Ponadto pamiętajmy, że Bydgoszcz to rodzinne miasto zawodnika i to właśnie tam stawiał pierwsze kroki na żużlu. Czy dojdzie do tego transferu? Przekonamy się w przyszłości.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *