Żużel - Best Speedway Tv

Sebastian Szostak kandydatem do Apatora? Lewandowski i Affelt na wylocie zespołu?! | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sebastian Szostak kandydatem do Apatora? Lewandowski i Affelt na wylocie zespołu?!

Sebastian Szostak

Sebastian Szostak kandydatem do Apatora? Lewandowski i Affelt na wylocie?!

Formacja juniorska Apatora Toruń nie należy do czołówki ligowej, można powiedzieć, że jest jedną z najgorszych albo najgorszą w całej PGE Ekstralidze. Ani Mateusz Affelt, ani Krzysztof Lewandowski nie prezentują takiego poziomu, jaki był od nich oczekiwany. Może się nawet okazać, że żaden z nich nie będzie współtworzył pary młodzieżowców wraz z Antonim Kawczyńskim.

Żużlowiec Włókniarza uśmiecha się w stronę kibiców Stali – “Zawsze kibice do mnie machają”

Klub z Torunia jest bowiem zainteresowany pozyskaniem Sebastiana Szostaka z Ostrovii Ostrów. Dla obu stron byłby to znakomity transfer, Szostak dostałby szansę jazdy w ekstraligowym zespole, a Apator miałby parę juniorów, która mogłaby walczyć na równi z formacjami młodzieżowymi innych drużyn, czego na pewno nie można powiedzieć o obecnych młodych zawodnikach, którzy w biegach młodzieżowych mają tragiczny bilans.

Juniorzy
Fot. Emilia Hamerska – Lengas

Czy Sebastian Szostak zasili skład “Aniołów”? Na razie jest za wcześnie na to, aby móc powiedzieć, że jest to pewne, ale wydaje się dosyć prawdopodobne to, że torunianie będą walczyć o 20-latka. Na odejście żużlowca może nie pozwolić klub z Ostrowa Wielkopolskiego, który straciłby wtedy dwóch swoich juniorów, gdyż Jakub Krawczyk też jest obserwowany przez zespoły z PGE Ekstraligi. Ostrowianie jednak prawdopodobnie nie będą robili zawodnikowi problemu przy korzystnej ofercie finansowej.

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×