Żużel - Best Speedway Tv

Chris Holder czeka na narodziny córki | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Chris Holder

Chris Holder czeka na narodziny córki

Chris Holder czeka na narodziny córki

Chris Holder za pośrednictwem swoich social mediów poinformował, że ponownie zostanie ojcem. Tym razem zawodnik Unii Leszno wraz ze swoją partnerką spodziewają się córeczki.

Chris Holder ma za sobą bardzo udany sezon. Po kilku ciężkich latach, zdecydował się na transfer do beniaminka z Ostrowa Wielkopolskiego co okazało się strzałem w dziesiątkę, bowiem zawodnik z Australii znów błyszczał na torze i był trzynastym najskuteczniejszym zawodnikiem w całej PGE Ekstralidze w której wykręcił średnią biegopunktową na poziomie 1,975. Bardzo udany sezon sprawił, że zawodnik mimo spadku Ostrovii znalazł zatrudnienie w najwyższej polskiej lidze i w sezonie 2023 będzie startował w barwach Unii Leszno.

Władysław Komarnicki: “Startują w polskiej lidze i będą chcieli wygrywać mecze u siebie. Nic więcej nie zrobią”

Jak się okazuje, to nie jedyne dobre wieści dla Australijczyka. Mistrz Świata za pośrednictwem swojego konta na Instagramie poinformował, że on i jego partnerka spodziewają się córeczki, która ma urodzić się w kwietniu przyszłego roku. Będzie to pierwsze dziecko pary.

Fot. Sonia Kaps

ODWIEDŹ MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV NA KANALE YouTube

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×