Żużel - Best Speedway Tv

Artur Kuśmierz odsunięty od sędziowania w PGE Ekstralidze! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Artur Kuśmierz

Artur Kuśmierz odsunięty od sędziowania w PGE Ekstralidze!

Artur Kuśmierz odsunięty od sędziowania w PGE Ekstralidze!

PGE Ekstraliga opublikowała najnowszy komunikat, w którym przedstawiła obsady sędziowskie na najbliższe spotkania 9. rundy Drużynowych Mistrzostw Polski.

W weekend za pulpitem sędziowskim nie stanie Artur Kuśmierz. I jest to efekt ostatnich zawodów we Wrocławiu pomiędzy Betard Spartą a Motorem Lublin. Był to na tyle istotny, ważny błąd, że przyjezdni zostali pozbawieni wygranej w tym meczu z Mistrzami Polski.

W magazynie PGE Ekstraligi na antenie Canal+Sport 5 szef sędziów Leszek Demski przyznał, że w 11. biegu do wykluczenia był Gleb Czugunow, a nie Mikkel Michelsen. Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwszy błąd tego sędziego. W meczu Fogo Unia Leszno a Moje Bermudy Stal Gorzów zaliczył wynik biegu po przekroczeniu linii mety, a nie upadku na pierwszym łuku i wynik został zweryfikowany, a tyczy się to sytuacji, gdzie Piotr Pawlicki spowodował upadek Szymona Woźniaka. Także w ten weekend pan Kuśmierz odpocznie od sędziowania a posędziują Krzysztof Meyze, Piotr Lis, Paweł Słupski i Michał Sasień.

fot. Bartosz Glapiak

Zostaw komentarz

×