Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Anders Thomsen: „Gorzów w sezonie 2022 będzie walczył o złoto”

Anders Thomsen

Anders Thomsen: „Gorzów w sezonie 2022 będzie walczył o złoto”

Zawodnik Stali Gorzów Andres Thomsen stwierdza, że zespół zbudowany przez szkoleniowców jest gwarantem tytułu w zbliżającym się sezonie 2022. Argumentuje to tym, że skład drużyny za wiele się nie zmienił jedynie zespół w okresie transferowym został wzmocniony nowym zawodnikiem u24, czyli Patrickiem Hansenem, który okazał się rewelacją rozgrywek eWinner 1 ligi w ubiegłym sezonie. Na plus wyróżnia również to, że w gorzowskim klubie panuje rodzinna atmosfera i w zespole posiada wielu przyjaciół.

„Czas wejść na szczyt. Mamy jeden srebrny i jeden brązowy medal, więc następnym krokiem musi być ten złoty. Dobrze się znamy. To naprawdę świetny zespół i cieszę się, że dołączam do klubu na kolejny rok. Mam naprawdę dobre relacje ze wszystkimi – nie tylko zawodnikami, ale wszystkimi w klubie” – wspomina zawodnik na łamach fimspeedway.com

Zawodnik wspominał o tym, że trudnym dla nich może być wyjazd na mecz na torze mistrza, czyli Sparty Wrocław, lecz sam zaznacza, że czemu by nie mieli sprawić niespodzianki i pokonać mistrza na ich podwórku.

fot. Łukasz Wilk

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×