Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Adrian Miedziński wróci do PGE Ekstraligi? Baron sugeruje transfer

Adrian Miedziński
Fot. Sonia Kaps

Autor: Jakub Bielak

Adrian Miedziński wróci do PGE Ekstraligi? Baron sugeruje transfer

Piotr Baron w rozmowie z Interią zaskoczył słowami o Adrianie Miedziński. Szkoleniowiec Fogo Unii Leszno przyznał, że w klubie poważnie rozważają ściągnięcie powracającego do żużla zawodnika.

Farsa w Krośnie. Dlaczego żużel na najwyższym poziomie nie jest poważny? [OPINIA]

Piotr Baron wypowiedział się o sytuacji kadrowej Unii Leszno. Parę tygodni temu ze składu wypadł Chris Holder. Australijczyka próbował zastępować Nazar Parnicki. 16-latek zdobył już spore grono sympatyków nie tylko w Lesznie, ale w całej Polsce. Niestety podczas eliminacji do cyklu SGP 2 Ukrainiec złamał nadgarstek.

Chris Holder będzie pauzował jeszcze przez miesiąc. Teraz wypadł nam dodatkowo Nazar Parnicki. Jego też czeka cztery do sześciu tygodni przerwy – mówi Piotr Baron dla Interii.

Adrian Miedziński wydaje się być w obecnej sytuacji kadrowej leszczynian odpowiednim kandydatem do zastąpienia kontuzjowanych zawodników. Z tego samego założenia wychodzi Baron, z którego słów wynika, że transferu możemy spodziewać się lada chwila.

Ja sądzę, że na tę chwilę on będzie nam potrzebny. Nie mamy wyjścia. Za tydzień jedziemy do Gorzowa. Tam ludzie płacą za bilety, więc trzeba jechać składem, który powalczy o dobry wynik.

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×