Przejdź do treści
Aktualności

Żużlowa Reprezentacja Polski szykuje się do zgrupowania na Malcie

Żużlowa Reprezentacja Polski
Fot. Michał Szmyd

Autor: Jan Kamiński

Żużlowa Reprezentacja Polski szykuje się do zgrupowania na Malcie

Po udanym sezonie 2023 w wykonaniu Polaków przyszedł czas na to, aby poczynić przygotowania do nadchodzących rozgrywek, w których nie zabraknie wyzwań na arenie międzynarodowej. Ma w tym pomóc zgrupowanie, na które reprezentanci wylecą już za kilka dni.

Kadrę prowadzoną przez Rafała Dobruckiego w 2024 roku czekają zawody Speedway of Nations. Oczekiwania będą duże, ponieważ każdy kibic wyczekuje pierwszego zwycięstwa Polaków podczas tej imprezy. Będzie to na pewno ważny element zgrupowania na Malcie. Zawodnicy mają się tam wspólnie udać już w poniedziałek 29 stycznia. O planach na ten wyjazd wypowiedziała się Natalia Pietrucha, koordynator działań medialnych ŻRP.

Sztab już ma gotowe materiały do analizy. Trener kadry Rafał Dobrucki chce omówić z zawodnikami najważniejsze ubiegłoroczne imprezy, jak Drużynowy Puchar Świata, czy Speedway of Nations 2. Panowie powiedzą sobie, co było dobre, a co warto poprawić – powiedziała na łamach portalu polskizuzel.pl.

Trener ma zamiar przeanalizować z zawodnikami zawody, w których odnieśli zwycięstwo. Wierzy jednak, że będzie można wyciągnąć z tych występów wiele wniosków i jeszcze bardziej umocnić już silną reprezentację. Podczas wyjazdu żużlowcy będą mieli okazję również wspólnie spędzić czas podczas różnych aktywności. Pozostaje jedynie oczekiwać na efekty, które będzie można zauważyć w występach Żużlowej Reprezentacji Polski.

Mistrzostwa Europy Par na żużlu
Fot. Michał Szmyd
362275854 10161240940866738 4285727110156060858 n
Fot. Michał Szmyd

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×