Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Wirtualny spacer po stadionie. Świetny pomysł klubu z PGE Ekstraligi

żużel
Screen: wirtualnyspacer.stalgorzow.pl

Autor: Jakub Bielak

Żużel. Wirtualny spacer po stadionie. Świetny pomysł klubu z PGE Ekstraligi

Do początku sezonu żużlowego pozostało jeszcze bardzo dużo czasu. Rok się dopiero kończy, a przez dwa pierwsze miesiące nowego na pewno nie zobaczymy żadnego ścigania. Pierwsze treningi powinni odbyć się w marcu. Kluby jednak dbają o kibiców podczas wymuszonego rozbratu z ich ukochaną dyscypliną. Na bardzo interesujący pomysł wpadli przedstawiciele Stali Gorzów.

Wirtualny spacer po stadionie

Stal Gorzów zaproponowała swoim kibicom niecodzienną możliwość skorzystania z wirtualnego spaceru po gorzowskim obiekcie. Wszystko to za sprawą specjalnej strony, za pomocą której fani żużla mogą obejrzeć zdjęcia zarówno znad, jak i z samego stadionu im. Edwarda Jancarza i poczuć się niemal tak, jakby byli tam osobiście.

Można obejrzeć stadion z trzech różnych kierunków świata, a następnie zniżyć się do poziomu toru i „przespacerować” się między innymi po loży, trybunach czy parku maszyn. Jest to bardzo ciekawe doświadczenie, zwłaszcza dla mieszkańców innych miast niż Gorzów, którzy nie mają tak często okazji, by odwiedzać ten obiekt.

Jancarz 1
Fot. Paweł Wilczyński
Jancarz 2
Fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *