Żużel. Prestiżowa nagroda dla dziennikarki Canal+. Wielkie wyróżnienie dla dziennikarstwa żużlowego
Żużel. Prestiżowa nagroda dla dziennikarki Canal+. Wielkie wyróżnienie dla dziennikarstwa żużlowego
Daria Kabała-Malarz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w dziennikarstwie sportowym w naszym kraju. Od lat związana ze stacją Canal+, stała się twarzą wielu sportowych transmisji. Znana jest przede wszystkim z łączenia dwóch sportów: piłki nożnej oraz żużla. Widzowie mogą ją kojarzyć między innymi z programu „Superpiątek”, podsumowującym piątkowe mecze piłkarskiej Ekstraklasy oraz „Magazynu PGE Ekstraligi„.
Kabała-Malarz w środowisku redaktorskim została wyróżniona po raz kolejny. Ostatnie miesiące są dla niej szczególnie pozytywne. Po nominacji do nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego spotkał ją ponowny zaszczyt. Tym razem dziennikarka stacji Canal+ została nominowana do Nagrody Mariusza Waltera w kategorii Sport. Jest to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w polskim dziennikarstwie. Mimo że jest to jedynie nominacja, to z pewnością można mówić o dużym sukcesie redaktorki.
Prestiżowa Nagroda Mariusza Waltera to wyróżnienie indywidualne, przyznane przez inicjatorkę i fundatorkę nagród, za całokształt pracy. Zaszczyt otrzymują osoby, które podczas swojej pracy wykazują się wyróżniającym warsztatem dziennikarskim.



- Żużlowa niedziela. Wielkie emocje po Grand Prix! Gdzie oglądać mecze Metalkas 2. Ekstraligi i KLŻ?
- Żużel. Poza Zmarzlikiem długo nic. Niepokojący obraz Polaków w Grand Prix
- Klasyfikacja Speedway Grand Prix. Nowy lider cyklu! Zmarzlik traci złoty plastron
- Żużel. Brady Kurtz wygrał Grand Prix Manchester! Zmarzlik na podium po szalonym finale
- Żużel. Daniel Bewley wraca do zdrowia. Pokazał postępy po złamaniu kości udowej