Żużel. Prestiżowa nagroda dla dziennikarki Canal+. Wielkie wyróżnienie dla dziennikarstwa żużlowego
Żużel. Prestiżowa nagroda dla dziennikarki Canal+. Wielkie wyróżnienie dla dziennikarstwa żużlowego
Daria Kabała-Malarz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w dziennikarstwie sportowym w naszym kraju. Od lat związana ze stacją Canal+, stała się twarzą wielu sportowych transmisji. Znana jest przede wszystkim z łączenia dwóch sportów: piłki nożnej oraz żużla. Widzowie mogą ją kojarzyć między innymi z programu „Superpiątek”, podsumowującym piątkowe mecze piłkarskiej Ekstraklasy oraz „Magazynu PGE Ekstraligi„.
Kabała-Malarz w środowisku redaktorskim została wyróżniona po raz kolejny. Ostatnie miesiące są dla niej szczególnie pozytywne. Po nominacji do nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego spotkał ją ponowny zaszczyt. Tym razem dziennikarka stacji Canal+ została nominowana do Nagrody Mariusza Waltera w kategorii Sport. Jest to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w polskim dziennikarstwie. Mimo że jest to jedynie nominacja, to z pewnością można mówić o dużym sukcesie redaktorki.
Prestiżowa Nagroda Mariusza Waltera to wyróżnienie indywidualne, przyznane przez inicjatorkę i fundatorkę nagród, za całokształt pracy. Zaszczyt otrzymują osoby, które podczas swojej pracy wykazują się wyróżniającym warsztatem dziennikarskim.



- Sparta Wrocław. Artiom Łaguta szczerze o ręce, powrocie i starciu z liderem [Wywiad]
- Sparta Wrocław. Maciej Janowski szczerze o kontuzjach i budowaniu drużyny
- Żużel. Sparta Wrocław z międzynarodową współpracą! W tle nowy promotor SGP
- Żużel. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych. Cztery zespoły wywalczyły awans do finału
- Żużel. Nie żyje Waldemar Jasiński. Miał plan przywrócenia Unii Tarnów do ligowego ścigania