Przejdź do treści
Aktualności

Żużel. Prace na stadionie żużlowym w Krakowie zakończone!

Krakowscy
Fot. Żużel Kraków// Facebook

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Prace na stadionie żużlowym w Krakowie zakończone!

Przez ostatnie tygodnie dużo mówiło się na temat powortu żużla do Krakowa. Osoby związane z tym przedsięwzięciem, w tym Towarzystwo Przyjaciół Żużla, wypowiadały się na ten temat bardzo optymistycznie, zapewniając o tym, że wszystko idzie zgodnie z planem. Dzisiaj z Krakowa nadeszły bardzo dobre wieści!

W godzinach popołudniowych na facebookowym profliu Żużel Kraków opublikowano wpis, gdzie poinformowano o zakończeniu prac na stadionie żużlowym w Krakowie. Jak możemy przeczytać tor został już odebrany i czeka ich teraz proces licencyjny. To, co napawa optymizmem, to zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak wygląda tor, a także wyremontowane trybuny.

Powrót żużla do Krakowa jest świetną wiadomością dla dyscypliny, gdyż wraca ona do kolejnego dużego miasta. SPŻ Kraków ma w planach nawet zgłoszenie drużyny w rozgrywkach 2. Ligi Żużlowej, jednak nie wiadomo, jak dalej potoczy się ta sprawa. Dla nas byłoby lepiej, gdyby tak się stało, gdyż w przyszłym sezonie nie zobaczymy Kolejarza Rawicz, co będzie skutkowało pomniejszeniem ligi, w przypadku braku nowych zespołów.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *