Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Zmiany na stadionie w Gorzowie. Miasto poprawia infrastrukturę

Grand Prix w Gorzowie

Autor: Paweł Płóciniak

Żużel. Zmiany na stadionie w Gorzowie. Miasto poprawia infrastrukturę

Na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie ostatnio doszło do kilku istotnych zmian, by poprawić infrastrukturę obiektu. Ostatnio dzięki otrzymanej dotacji z miasta zostały poczynione kolejne prace, mające na celu przystosować obiekt do bardziej komfortowej działalności na meczu.

Stadion im. Edwarda Jancarza w Gorzowie został zmodernizowany w 2007 roku, po awansie klubu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Od tego czasu kilkanaście razy dochodziło do prac na obiekcie. Ostatnio zostały zmodernizowane loże VIP, czy na potrzeby PGE Ekstraligi klub zainwestował w odwodnienie liniowe. Teraz jak powiedział Włodzimierz Rój Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji otrzymał dotację z miasta na zakup nowych toalet.

Ośrodek Sportu i Rekreacji dostał dotacje z miasta na ten rok na zakup toalet, o które prosił klub. W ten sposób ze stadionów zniknie połowa toitoi. Będzie, to toaleta bezpłatna w pełni automatyczna. Wszystko jest w stali, idiotoodporne tak bym to nazwał. Przede wszystkim estetyczne i higieniczne, bo można całe wnętrze umyć i przystosować do dalszej działalności na meczu – powiedział Włodzimierz Rój w rozmowie z radiem Gorzów. 

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *