Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Falubaz Zielona Góra kompletuje zespół. Przypieczętowali transfer kolejnego młodzieżowca

Falubaz Zielona Góra
Fot. Sonia Kaps

Autor: Krzysztof Choroszy

Falubaz Zielona Góra kompletuje zespół. Przypieczętowali transfer kolejnego młodzieżowca

Falubaz Zielona Góra pewnie zmierza ku awansie do PGE Ekstraligi. Zielonogórzanie prawdopodobnie już w tę niedzielę powrócą do najlepszej żużlowej ligi świata. Są oni doskonale na to przygotowani, gdyż już w trakcie sezonu rozpoczęli kompletowanie drużyny na sezon 2024. Teraz Falubazowi udało się dopiąć ostatni transfer do przyszłorocznego składu.

Ostatnio informowaliśmy o sytuacji Krzysztofa Sadurskiego, którym poważnie interesowały się dwa ekstraligowe zespoły: Falubaz oraz Apator Toruń. Według najnowszych informacji po ostatnich negocjacjach junior zdecydował, że w przyszłym sezonie będzie ścigał się w drużynie ze słynnego W69. Będzie on ostatnim elementem składu na PGE Ekstraligę, którego celem będzie utrzymanie, a być może nawet walka o fazę play-off. 20-letni wychowanek Unii Leszno ma tworzyć duet juniorski razem z Oskarem Huryszem

Krzysztof Sadurski w minionym sezonie reprezentował barwy Wilków Krosno, gdzie na początku pokazywał się z bardzo dobrej strony, przywożąc solidne zdobycze punktowe. Ostatecznie zakończył on rok ze średnią na poziomie 1,120. Zajął on również, wraz z kolegami z zespołu do lat 24, 2. miejsce w tegorocznej Ekstralidze U24.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *